PULMAD BUDUAARIS: Renate ja Tauri

PULMAD BUDUAARIS: Renate ja Tauri
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Renate (25) ja Tauri (27). Paar on pärit Saaremaalt. Renate kasvatab kodus aastast last ning Tauri on tüürimees.

Kuna ja kus kohtusite?

“Erilist kohtumise lugu pole, oleme ühe õue lapsed ja meie lugu algab juba lapsepõlvest.”

Kaua olete koos olnud?

“10 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 21. juulil 2017. aastal. See oli ajal, mil Tauri läks esimest korda pikemalt merele (siis veel praktikale). 20. juulil sõitsime Meremõisa randa telkima. Oli mõnus päiksepaisteline ilm, päeval veetsime aega rannas ujudes, õhtul grillisime ning mängisime kaarte ja nii peaaegu, et südaööni, telki magama minnes kuulasime veel muusikat ja ajasime juttu. Tauri tundus järsku olevat nii ärev ja vaatas kella, kui kell sai 00.00, siis saabus see kauaoodatud hetk kui ta palus mu kätt.
Hommikul pakkisime oma asjad kokku ning saadsin Tauri neljaks kuuks merele. Mehel kindel minna, naine ütles jah ning truult ootab kodus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“21. juulil saab meil 11 aastat koos. Meie unistustes oleks pulmad toimunud just sel kuupäeval, aga kuna tekkis võimalus kodu soetamiseks, siis kõike head korraga ei saa. Nähes seda üleskutset, vaatasime esimese hooga, oh kui vahva üritus, kuid kui kuupäeva nägime, mõtlesime et see on ju meile mõeldud, peame proovima.
Me oleme teineteise jaoks loodud, see on selgemast selge, täname võimalust, et me saime üksteist tunda juba lapsepõlvest saadik ja soovime tõotada, et oleme koos ka edaspidi, nii heas kui halvas, kuni surm meid lahutab.”

Sarnased artiklid