PULMAD BUDUAARIS: Romet ja Birgit

PULMAD BUDUAARIS: Romet ja Birgit
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Romet (28) ja Birgit (30). Paar on pärit Pärnust. Romet on kruiisilaevade sisustaja. Birgit on hetkel lapsega kodune ning on väikestviisi ettevõtja.

Kuna kohtusite?

“Kohtusime juba üsna varajases lapsepõlves.”

Kaua olete koos olnud?

“6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Veetsime ühel ilusal päeval Kuressaare linnuses aega, kus ma otsustasin Birgiti kätt paluda.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Ma kindlasti ei arva, et just meie peaksime tasuta pulmad võitma enne kedagi teist! Aga kui me need siiski saame, siis sellega oleks otsustatud üks peamine küsimus — kas teha väikesed või suured pulmad.”

Sarnased artiklid