PULMAD BUDUAARIS: Sachiyo ja Fredy

PULMAD BUDUAARIS: Sachiyo ja Fredy
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Sachiyo (37) ja Fredy (33). Sachiyo on pärit Jaapanist. Fredy elas Puka vallas, aga nüüd elavad nad koos Jõgeval. Fredy on mehhanismijuht. Sachiyo on kodune ning peab blogi elust Eestis.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2017. augustil Jaapanis matkal. Ma liitusin tihti matkagruppidega ning Sachiyo oli liitunud meiega sellel korral, kuna tahtis leida sõpru, kellega mägedes turnida. Algul rääkisime põgusalt rongis olles teel matkale. Matkal osales üle 20 inimese ja me moodustasime alguses 4-se grupi ja lõunatasime Mitake orus. Hiljem eraldusime ja suhtlesime teiste matkal osalejatega. Matka lõppedes sattusime kahekesti samale rongile ja saime rohkem vestelda ning otsustasime üks päev Tokyos kokku saada. Hilisematel kohtingutel õppisime teineteist tundma ja suhe arenes.”

Kaua olete koos olnud?

“3 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime päikeseloojangul Lähte vaatetorni otsas.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Registreerisime abielu 2020. aasta märtsis ja tahtsime peo teha suvel, kuid lükkasime Covid-i tõttu edasi. Kuna olukord pole Eestis paremaks läinud, otsustasime peo see suvi ära teha ja Jaapani perele ning sõpradele saata pildid Eesti pulmadest.”

Sarnased artiklid