PULMAD BUDUAARIS: Sigrid ja Mikk

PULMAD BUDUAARIS: Sigrid ja Mikk
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Sigrid (29) ja Mikk (28). Paar on pärit Pärnust.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Töötame ja kasvatame lapsi. Peagi on perre sündimas ka kolmas laps.”

Kuna ja kus kohtusite?

“Klassiõe sünnipäeval 2009. aastal.”

Kaua olete koos olnud?

“12 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Me pole ametlikult kihlunud, aga oleme abielus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Otsustasime 2020. aasta jaanuarikuus paberid sisse viia, et abielluda. Mõtlesime seda teha salaja kahekesi ja hiljem pidu pidada. Siis juhtus aga nii, et koroona tuli vahele ja suurt pidu polegi teha saanud. Ideaalne võimalus oleks nüüd pidu järgi teha.”

Sarnased artiklid