PULMAD BUDUAARIS: Sigrid ja Rommi

PULMAD BUDUAARIS: Sigrid ja Rommi
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Sigrid (30) ja Rommi (30). Paar on pärit Tapa linnast. Rommi tegeleb metsandusega ja haldab oma väikest firmat. Sigrid on hetkel lapsega kodune.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime kutsekoolis Väike-Maarjas ning suhet alustasime 29.03.2008.”

Kaua olete koos olnud?

“29. märtsil 2021 saab meil 13 imelist aastat. ❤️”

Kuidas kihlusite?

“Me ei ole kihlatud 🙃.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Suured pulmad on olnud salasoov juba ammu. ☺️ Nii super ja võimas oleks see imeline auhind võita. Meie peres kasvab kaks vahvat last: 5 aastane Maila ja kohe-kohe aastaseks saav Rommel. 😍 Oleme koos kasvanud ja arenenud ning armastus aina kasvab. 🥰”

Sarnased artiklid