PULMAD BUDUAARIS: Siim ja Merilyn

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Siim ja Merilyn
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks kolmanda paariga, kelleks on Siim (31) ja Merilyn (27). Paar on pärit Järvakandist ja nad tutvusid ööklubis aastal 2016.

11. märtsil saab neil koos oldud 4 aastat.

Mõlemad töötavad ka samas ettevõttes.

Kihlumine toimus romantilises õhkkonnas koduste seinte vahel.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna meie suhe on 4 aasta jooksul palju proovile pandud ning meil ei ole olnud võimalik täita oma suur unistus ehk suured pulmad 😊”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid