PULMAD BUDUAARIS: Sille ja Ülari

PULMAD BUDUAARIS: Sille ja Ülari
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Sille (31) ja Ülari (37). Paar on pärit Iisakust, Ida-Virumaalt. Sille on poejuhataja ning Ülari päästja.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime Iisakus, minu sünnipäeval 2005. aastal.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme koos olnud 16 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 09.10.2015. Mees läks hommikul linna omi asju ajama. Minu jaoks oli päev nagu iga teine, toimetasin koos lastega kodus. Kui mees linnast tagasi jõudis, oli tal kaasas suur kimp punaseid roose (26tk) ja rooside peal kihlasõrmus. Ettepanek tuli kui välk selgest teavast, sest me ei olnud varem sel teemal rääkinud. Mees laskus ühele põlvele ja palus mind endale naiseks.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme unistanud pulmadest juba ammu, kuid paraku pole rahalised vahendid seda võimaldanud. Kõik säästud on läinud hetkel maja ehitamise ja laste peale. Mina eelistan suuri pulmi koos pere ja parimate sõpradega. Tahaksin, et minu lähedased on sel päeval koos minuga. Mees tahab olemist kahekesi, registreerimist kahekesi + reis Hawaii-le (kvaliteetaeg 2 nädalat). Lapsedki küsivad, millal me abiellume. Aga küll need pulmad ka ükskord tulevad. Oleme arutanud ja üles kirjutanud, mida üks või teine pulmadest ootab. Teame täpselt, milline peab olema kleit, millised sõrmused, millised lilleseaded, milline riietus meesperel, milline muusika, koht, tort, fotograaf jne. Kui juba pulmad, siis suurelt, et pidu kõigile pikaks ajaks meelde jääks.”

 

Sarnased artiklid