PULMAD BUDUAARIS: Siret ja Ällär

PULMAD BUDUAARIS: Siret ja Ällär
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Siret (25) ja Ällär (28). Siret on pärit Viljandist ning Ällär Kose-Uuemõisast. Siret on baaridaam ning Ällär käib aeg-ajalt Rootsis tööl.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2019. aastal minu töökohas, kuhu tema tuli lõunatama.”

Kaua olete koos olnud?

“1 aasta ja 2 kuud.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime sõpradega koosviibimisel 2020. aastal. Olime sellest varem rääkinud, et kuidas see võiks olla, aga tema otsustas kogu sõprade juuresolekul täiesti ootamatult sõrmuse imeilusa karbikesega püksitaskust välja tõmmata ning mind naiseks paluda.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Olime tegelikult juba varem otsustanud, et võiksime abielluda aastal 2021 ning samuti juulikuu sees, kuid kuna praegune koroonakriis on meid mõlemaid meeletult mõjutanud nii rahaliselt kui ka tööalaselt, siis oleks suur õnn see unistuste pulm võita ning abielluda siiski soovitud aastal ja soovitud kuul. Pluss see oleks maailma parim sünnipäevakink. Nimelt 18.07 on ka minu 26. sünnipäev.”

Sarnased artiklid