PULMAD BUDUAARIS: Sirli ja Danver

PULMAD BUDUAARIS: Sirli ja Danver
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Sirli (21) ja Danver (25). Sirli on pärit Alatskivilt ja Danver Omedust. Sirli õpib III kursusel Tartu Tervisehoiu Kõrgkoolis õeks ning töötab Tartu Ülikooli Kliinikumis, aga hetkel on ta lapsehoolduspuhkusel. Danver on rasketehnika mehaanik.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime esimest korda Alatskivil 2016. aasta suvel. Hiljem hakkasime läbi käima ühes seltskonnas ja suhtlema, kuid mingi hetk kaotasime üksteisega kontakti. Suhted soojenesid 2019. aasta suvel, kui hakkasime koos aega veetma. Sügiseks sai meist paar.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud 1,6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Hetkel pole kihlatud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Unistuste pulma tahaks saada igaüks, aga meie võiks võita, sest me oleme ehe näide sellest, kuidas näeb välja tõeline armastus. Ei ole vahet, kui kaua oled koos olnud, oluline on see, kuidas üksteisega aega veeta ja milline on suhtumine teineteise vastu. Me teadsime üksteist ja käisime ühes seltskonnas väljas ja toona veel Danver ütles, et minusuguse naisega tahaks ta luua perekonda, aga siis ma ei võtnud teda tõsiselt, sest ma pidasin teda sõbraks. Kuid mitu aastat hiljem ristusid meie teed uuesti ja siis juba lõplikult, kui meist sai paar. Meie 2021. aasta algas sellega, et 1. jaanuar nägi ilmavalgust meie poeg Dominik. Oleme soetamas oma kodu, liigume vaikselt oma unistuste poole käsikäes.”

Sarnased artiklid