PULMAD BUDUAARIS: Stella ja Kaido

PULMAD BUDUAARIS: Stella ja Kaido
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Stella (31) ja Kaido (34). Stella on pärit Keilast ning Kaido Saaremaalt. Stella on raamatupidaja ja Kaido kipsipaigaldaja.

Kuna ja kus kohtusite?

“Tutvusime minu sõbranna kaudu, kes oli tol ajal Kaido elukaaslane ja hiljem abikaasa. Peale nende lahkuminekut mõned aastad hiljem, 10.09.2011, kohtusime Kuressaares baaris ning peale seda õhtut helistas Kaido mulle pidevalt ja olin nõus temaga kohtuma.”

Kaua olete koos olnud?

“Septembris saab 10 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“2012. aasta jõuluõhtul minu pere ees palus Kaido mu kätt.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Peale pikki kooselu- ja kihlusaastaid võiks meist saada ametlik abielupaar. Jagame kõike 50/50 – maja, lapsi (2 last, üks neist on veel kõhus, kuid pulmadeks tuleb välja), ettevõtet, laene/liisinguid, kuid perekonnanimi on veel jagamata!
Olen nagu väike plika, kes ikka unistab, et korra elus saaks imeilusa valge kleidi selga ja ei peaks enam paberitega tõestama, et olen oma laste ema. Kuna maja vajab nokitsemist, siis ei ole õnnestunud pulmadeks säästa. Iseenesest üks meist on nõus ka kahekesi ära registreerima, aga teine tahab pidu ja kui pidu teha, siis esimene tahab ikka uhket. Külaliste arv jääb kokkuhoidlikult ilusasti etteantud piiridesse ka.
Oh, see päev tuleb imeline!”

Sarnased artiklid