PULMAD BUDUAARIS: Teele ja Indrek

PULMAD BUDUAARIS: Teele ja Indrek
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Teele (25) ja Indrek (31). Paar on pärit Viljandist. Mõlemad töötavad Viljandi suurtootmises.

Kuna ja kus kohtusite?

“2012. aasta suvel. Täpsemalt õhtusel grilliüritusel.”

Kaua olete koos olnud?

“9 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Elukaaslane kinkis mulle valentinipäevaks sõrmuse ja küsis, et kas sooviksin temaga terve elu koos olla. Muidugi olin ma õnnelik selle üle ja ütlesin “Jah, muidugi.” Aga kurvaks tegi see, et pulmi kunagi teha ei saa, sest need on liiga kallid.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sest me oleme sellest elukaaslasega väga palju rääkinud, kui palju me seda sooviksime. Indrek muidugi oli nõus väikese registeerimisega, mida saame endale lubada, aga mina ei olnud sellega päri, sest ma tahan olla särav õhtutäht ja printsess oma mehe jaoks ning kõik sugulased ja tuttavad kokku kutsuda, et meie õnnelikku päeva koos veeta.”

Sarnased artiklid