PULMAD BUDUAARIS: Terese ja Sander

PULMAD BUDUAARIS: Terese ja Sander
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Terese (31) ja Sander (29). Terese on pagaritoodete tehases tööline ja Sander töötab pesulas.

Kuna ja kus kohtusite?

“2006. aastal sõbra juures.”

Kaua olete koos olnud?

“14 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“07.06.2014 Pirita jõel päikeseloojangu ajal. Olime paadi peal ja mees palus mu kätt. Hiljem oli romantiline õhtusöök hotellis. See oli väga romantiline ja ilus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme pulmi kaua edasi lükanud. Ehitame hetkel suvemaja ja sinna läheb kogu vaba raha. Ja mina ei ole nõus olnud lihtsalt registreerimisega. Tahaksin Meie unistuste pulma. Tean, et tahan oma mehega terve elu koos olla. Suudame veel oodata, aga kui nägin seda üleskutset, siis mõtlesin meie õnne proovile panna. Sugulased juba ammu ootavad. 14 aastat saab ka juba täis. Oleks juba aeg :)”

Sarnased artiklid