PULMAD BUDUAARIS: Terje ja Rainer

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Terje ja Rainer
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Terje (35) ja Rainer (41). Paar on pärit Tallinnast. Nad kohtusid 2014. aasta juulis sõbranna/sõbra pulmas. Koos on nad olnud üle 5 aasta. Ametlikku kihlumist pole neil veel olnud, kuid soovivad end teineteisele pühendada.

Me oleme sellel teemal palju arutanud ja mõelnud, et võiks ja peaks ja mõlemal on soov olemas, aga ametlikult ei ole veel asjale lähenenud. Äkki nüüd?

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”See on nüüd minu, kui naise seisukohast.  Meil on väga armas perekond, 2 last, meie ja lemmikloom, kass Susanna. Kõik toimib super hästi ja kindlasti toimiks ka edaspidi. Kuid ühe naise peas on üks väikene unistus. Saada endale üks imeilus päev koos valge kleidi ja kõige muu sinna juurde kuuluvaga. Huvitav on veel see, et ma olen eluaeg teadnud, et mina ei abiellu. Mis mõte sellel on, eksole. Lihtsalt üks paberi määrimine. Kuid leides enda kõrvale selle õige inimese, siis mõtted ja unistused muutuvad.  Me oleme arutanud, kas või kuidas me abielluksime, kuid minu härra kindel soov on, teha kõike vaikselt ja salaja, ilma suurema kärata.

See aga tähendab minule, EI valgele kleidile ja kõigele muule säravale.  Nüüd, kui ma rääkisin Talle sellest Buduaari pulmast, sain ma rohelise tule – et ma võin saata meie andmed ja äkki isegi võidame. Mida tähendab see mulle? Võimaluse, et äkki ma saangi endale selle ilusa päeva, koos valge kleidi ja kõige muuga.”
Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid