PULMAD BUDUAARIS: Thea ja Eljar

PULMAD BUDUAARIS: Thea ja Eljar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Thea (29) ja Eljar (29). Paar on pärit Tartumaalt. Eljar töötab puidufirmas ja Thea lasteaias assistendina.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime tanklas, kus mina naispool töötasin ja meespool külastas. Nimelt tähistas ta oma sünnipäeva.”

Kaua olete koos olnud?

“7 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime Tartus toomkiriku varemetes.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme olnud küll 7 aastat koos, aga mõistame üksteist esimesest sõnast. Oleme humoorikad, lõbusad ja õnnelikud inimesed. Naudime elu. Nüüd soovime end siduda igaveseks ühte ja elada kuni vanaduspõlveni.”

Sarnased artiklid