PULMAD BUDUAARIS: Triin ja Tõnu

PULMAD BUDUAARIS: Triin ja Tõnu
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Triin (39) ja Tõnu (36). Paar on pärit Tallinnast/Pärnust.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Mina, Tõnu, töötan ühes toredas ettevõttes projektijuhina ning ülejäänud aja jälgime oma armsa tütre tegemisi.”

Kuna ja kus kohtusite?

“Interneti tutvumisportaalis 2013. aasta 5. jaanuaril.”

Kaua olete koos olnud?

“8 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Naine palus mind 2013. aasta 15. septembril oma meheks, tulles hommikukohvi ja kihlasõrmustega voodisse.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme pulmadest rääkinud lugematuid tunde ning unistanud sellest eri viisidel. Kahjuks on see aastaid jäänud vaid raha taha toppama. Meie jaoks on olnud laste kasvatamine rahaliselt palju tähtsamal kohal kui pulmad. Viimastel aastatel küsivad sõbrad ning tuttavad aina enam, et millal ikka pika laua taha saab. Oleme mõlemad kokku puutunud natuke rohkem kui tarvis erinevate pulmatraditsioonidega. Me ei taha kahekesi salaja abielluda, mida saaks odavalt. Usun, et väärime oma toreda perega sellist üritust.”

Sarnased artiklid