PULMAD BUDUAARIS VÕITJATEKS on Kaisa Abner ja Raigo Kuusnõmm

Buduaar

pilt: Jüri Kartul

Pulmad Buduaaris unistuste pulmad võitjapaariks osutusid Tallinnast pärit Kaisa Abner ja Raigo Kuusnõmm. Fitnessiperekond võitis tasavägise konkursi ning just neid ootab juba sel suvel ees unelmate pulm Keila Joa Lossis.

Veebruaris kuulutasid Buduaar ja Mull Drinks välja suure pulmavõistluse, kus ühel Eesti paaril on võimalik võita astroloogide poolt valitud õnnelikul kuupäeval 21.7.21 unistuste pulmad väärtuses 20 000 €. See on pulmapidu, kus pruutpaar ei pea millegi pärast muretsema välja arvatud kuni 40 külalise kutsumine. Kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit ja joogid, fotograaf, meik, peokoht, esinejad ja kõik muu, mis täiusliku  pulmapeo juurde kuulub, saab olema ühele õnnelikule paarile tasuta. Kaasatud on vaid oma ala parimad tegijad: pulmapidu toimub Keila Joa Lossis, toidu ees kannab hoolt Schloss Fall restoran ning joogipartneriteks on Mull Drinks ja Liviko. Kogenud pulmakorraldaja Egerta Mändmets aitab kogu pulmapidu planeerida ning ilusate pulmafotode eest kannab hoolt tippfotograaf Ardo Kaljuvee. Kaunid sõrmused saab pruutpaar valida endale Goldtime’ist.

Suure pulmavõistluse finaali jõudsid 10 paari, kellest 5 paari valis korraldajate zürii, ja 5 enim Facebooki kaudu hääli saanud paari. Kokku osales võistlusel 163 paari, kelle vahel jagunes enam kui 125 000 häält.

Foto: pilt: Jüri Kartul