PULMAD BUDUAARIS: Yuliana ja Olev

PULMAD BUDUAARIS: Yuliana ja Olev
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Yuliana (27) ja Olev (26). Yuliana on pärit Venemaalt ning Olev Eestist. Yuliana töötab trükiettevõttes, kuid erialaselt on ta sekretär. Olev töötab puusepana.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2019. aasta mais, sõbranna soolaleivapeol.”

Kaua olete koos olnud?

“Aasta ja üheksa kuud.”

Kuidas kihlusite?

“Tutvusime 2019. aasta mais, juunis olime juba koos ja augustis kihlusime. Kihlumine toimus Pärnus muulil. Jõudsime peaaegu muuli lõppu ja tagasi tulles palus Olev minu kätt.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Selle unistuste pulma võiksid kõik soovijad endale saada. Kõik on siin ilmas erilised. Kuid kahjuks peab keegi üks selle endale saama. Ja miks mitte mina?
Selle pärast, et olen leidnud oma kõrvale väga erilise ja heasüdamliku mehe.
Armastan Olevit tohutult ning see ongi juba eriline lugu.
See summa, mida te pakute pulma korraldamiseks, on minu jaoks täiesti ulme ja ilma teie abita ei saaks sellist uhket pulma korraldada.”

Sarnased artiklid