PULMASALONG ANNA-BELLA rääkis, milline trend valitseb pulmakleitide seas

PULMASALONG ANNA-BELLA rääkis, milline trend valitseb pulmakleitide seas
Anna-Bella salong

Pulmakleidi valimine on abiellujatele suur sündmus ning iga pruut soovib, et see oleks võimalikult lihtne ja meeldejääv. Anna-Bella pulmasalong omab 20 aastast kogemust ning tänu sellele oskavad nad alati arvesse võtta iga pruudi erisoove ja ettepanekuid.

Koroona on mõjutanud nii pulmi kui ka pulmakleidi valikut

Pulmasalong Anna-Bella sõnul kui eelmisel aastal esimesed koroonapiirangud tulid, olid inimesed rohkem segaduses, kartsid ning pulmi lükati kas edasi või planeeriti paari nädalaga. Sellel aastal on pruutpaarid aga juba julgemad ja suuri pulmi planeeritakse suve teiseks pooleks.

Covid-19 on mõjutanud ka pulmakleitide valikut – soetatakse rohkem tagasihoidlikumaid mudeleid ja kleite ostetakse viimasel hetkel. Kuna tellimisaeg on piiratud, on salong sellel aastal tavapärasest rohkem kleite õmmelnud. Salongis kohapeal on hetkel üle 300 pulmakleidi.

Milline trend valitseb hetkel pulmakleitide seas?

Pulmakleitide seas on hetkel trendiks kerged ja lendlevad seelikud ning erinevate varrukate variatsioonid – laiad paelad, mis langevad õlgadele. Samuti ka paljastavad õlad ja sügav dekoltee, mis toovad hästi esile naiselikkust.

Kõige olulisem on aga siiski see, et kleit sobiks pruudile, tema kehakujule, iseloomule ja harmoneeruks tervikuna kogu pulmatemaatikaga.

Anna-Bella jaoks on tähtis individuaalne lähenemine ja salongist leiab ka täiendavaid aksessuaare

Anna-Bella pulmasalongis on esindatud Anna-Bella bränd, mis on salongi enda disain ja looming ning samuti ka Katherine Joyce, mis on luksusbränd Prantsusmaalt. Pulmasalong on alati tähtsaks pidanud individuaalset lähenemist pruudile, pulmakleitide kvaliteeti ja mitmekülgset valikut.

Anna-Bella pulmasalongis on võimalus proovida ja osta kleite valmis kollektsioonist või tellida enda maitse järgi. Kõik kleidid kohendatakse vajadusel pruudi mõõtudega või valmivad eritellimusel. Pruute võetakse vastu broneeringute alusel, nii saab inimesi rohkem hajutada ning vähendada haigestumise riske.

Lisaks kleitidele leiab hubasest salongist ka täiendavaid aksessuaare – eridisainiga maske, loore, jakikesi ja ehted. Samuti pakub salong oma pruutidele pruudiabilise teenust pulmapäeval ning kleidi puhastust pärast pulmi.