SINU VÕIMALUS! VÕIDA 20 000 € väärt unistuste pulmad!

Lisa kommentaar
SINU VÕIMALUS! VÕIDA 20 000 € väärt unistuste pulmad!
pulmad buduaaris

Sel suvel on Buduaaris unistuste pulmad ning usud või mitte, need võivad olla just sinu pulmad! Koostöös oma ala tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ca 20 000 €.

Selle suve unistuste pulmade pruutpaar ei pea millegi pärast muretsema va kuni 40 külalise kutsumine- kleit, ülikond, sõrmused, pulmakorraldaja, oivaline toit, fotograaf,  meik, soeng, vinge peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu, mis täiusliku ja luksusliku pulmapeo juurde kuulub, see saab olema ühele õnnelikule paarile tasuta. Isegi kuupäev on sinu jaoks paika pandud, mis tõotab kestvat ja õnnelikku abielu, selleks on 21.juuli ning kuupäeva on aidanud valida astroloogid Triin Tobber ja Kristelle Sööt-Kajo.

15. veebruaril avame buduaar.ee  pulmade erilehe, kuhu hakkame iga nädal avaldama uut infot selle luksusliku peo kohta, aga ka pulmavõistluses osalevate paaride ankeete ja muud põnevat pulmateemalist lugemist.

Millised on need sinu 20 000€ unistuste pulmad?
Lähinädalatel hakkame aina rohkem infot selle imelise pulmapeo kohta avaldama, kuid juba täna kergitame pisut saladusteloori. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas ja imelises lossis Keila-Joa lossis 21.7.2021 ning pulmapidu aitab organiseerida kogenud ja populaarne pulmakorraldaja Egerta Mändmets.

Kuidas osaleda?
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale!

Osaleda on väga lihtne, tuleb täita ankeet ja saata meile üks pilt. Kõik ankeedid avaldatakse buduaar.ee pulmarubriigis ning finaali pääseb 10 paari. Mida varem oma ankeedi saadad, seda suurem on võiduvõimalus, sest nii on sinu sõpradel piisavalt aega Buduaaris avaldatud ankeedile FB “like” vajutada ja teile hääli koguda. FB häälte kaudu jõuab siiski finaali vaid 5 paar, ülejäänud 5 valib Buduaar. Kõik 10 finaalpaari saavad osa üllatustest ja kingitustest. Võitjapaar selgub  ja maandub aprilli keskel TV3 telesaate Duubel diivanitele end tutvustama.
Loe osalemise infot lähemalt ka meie pulmade erilehelt  SIIT. 

Kui soovid need pulmad endale võita, siis täida koos kallimaga  osalemisankeet SIIN.

Sarnased artiklid