Buduaar FM esimene saade: Kuidas aru saada, et mees petab

18. jaanuaril Raadio Uunos kell 14.00 eetris oleva Buduaar FM teemaks on see, kuidas aru saada, et mees petab. Oma mõtteid, kogemusi ja soovitusi sel teemal saad lisada selle teema  kommentaariks või kirjuta sellest merlyn@buduaar.ee .

Tagasi artikli juurde

46 kommentaari

 • Mmjau
 • ---,--´-@

  ---,--´-@

  jah, kui inimest piisavalt tunned, räägib kehakeel enda eest
 • mamulkin

  mamulkin

  Mees on eemalolev,hajevil,vaatab kella ja ootab et mitte enam koos olla jne
 • petetu

  petetu

  Kuidas aru saada,et mees petab? On tõesti lihtne kui tunned meest läbi ja lõhki, aga seda arvasin ka mina. Kuni hakkasin tähele panema et ta peidab telefoni on kaua suitsul ja läheb poistega juttu rääkima, aga poisid otsivad teda kodust ja siis mees muutus hooletuks, leitsin kirju, sms ja käisin kohtamas tema eest, kuna unustas oma telefoni autosse. Nägin selle naise ära. Tulin koju ja küsisin kaua see juba kestab tema aga ei tea sellest midagi, mul oli ju piisavalt tõendeid ja antsin talle võimalus vabandada aga tema eitas kõike ja viskasin mehe lihtsalt välja. Antsin talle mõtlemis aega mida ja keda ta tahab. Nüüd oleme koos. Kas tõesti on vaja panna kõrvalt ja teisele haiget teha?!
 • L.

  L.

  Kuidas aru saada? Väga lihtne!
  Selleks, et aru saada peab inimest tundma ja teadma tema harjumusi! Minu elukaaslase puhul olid hilised töötunnid, teistsugune käitumine, enda eest palju rohkem hoolitsemine (lõhnastamine, paremad riided kui tavaliselt), salatsemine, hilised sms-id, kodus ei söö (kuna süüakse kuskil kellegi teisega koos), ükskõiksus, väga suur enesekindlus. Kahtlustasin tükk aega ja kinni ei olnud hakata ühestki faktist, kuid lõpuks tuli siiski kõik välja (keegi tundis kedagi ja keegi teadis midagi). Andestasin aga ei unusta ja ei usalda enam, sest see tegi haiget. Nüüd tunnen oma meest veel paremini (sest nüüd tean kuidas ta siis käitub).
 • Inge

  Inge

  Kuidas aru saada, et mees petab??
  Ta pole enam sinuga. Otsib põhjusi, et varem tööle minna, telefon on hääletu peal v koguaeg kaasa, ärritub iga väiksema ütluse peale, ei hoia sind enam öösel kaisus ja ka seksi jääb vähemaks..põhjus väsimus ja rahamured:)
 • Inge

  Inge

  Minu mehel oli kevadest sügiseni suhe..kahtlustasin, aga ei saa ju kindlate faktideta tõestada. nüüd on see läbi..andestasin..aga unustada ei suuda.
  tihti tuleb meelde..ja nüüd kahtlustan igat sms-i mis ta saab.
  Kõige koledam selle juures oli nende msn-ide salvestised..ja pildid mis arvutist leidsin.
  ohhh..praegugi tuleb kurbus ja viha
  Armastan oma meest..aga olen mõelnud, et kui kunagi armun kellesegi nii sügavalt..siis lähen ta juurest ära.
 • Puca

  Puca

  õnneks ei pea seda teemat üles võtma kuna endal puudub kaaslane
 • Limpaar

  Limpaar

  siin on vist mingi naiste loogika mängus... peale refresh nuppu vajutamist läks teks uuesti teele :D
 • Limpaar

  Limpaar

  Ma lihtsalt ise ütlen naisele et oli seks kellegi teisega.
  Iga suhe (sõprus, armastus, ärisuhe, seks jne jne... you name it..) põhineb kahel väga tähtsal asjal ja need on:
  1. Usaldus
  2. Suhtlemine
  Usaldus tähendab seda et annad oma kallimale 100% vabaduse teha mida ta tahab ning vastu loodad vaid seda et ta teeb kõike mõistuse juures olles.
  Suhtlemine aga on vajalik selleks et probleemidest ja arusaamatustest üle saada (milleks inimesele muidu suu antud on?).
  Oma kallimaga räägime absoluutselt kõigest kaasa arvatud ka seksist väljaspool suhet. Kooselu on eelkõige töö ja pidev kompromisside leidmine. Mina ütlesin oma naisele juba enne abielu et minust truud meest ei saa eal ja et ma ei kujuta endale ette et ma pean seksima terve elu ühe ja sama inimesega ning tema vastas et tema kah mitte. Sellega oli probleem lahendatud.
  Kuid kui tahad ise sellist elu elada siis tuleb ka kallimale sama võimaldada ja nii ongi... kui tuleb isu seksi järele hetkel mil kallimat kõrval ei ole on kõik lubatud (v.a. loomulikult laste tegemised ning haiguste koju toomine).
  Armastus on eelkõige hingele seks on aga puhas mäng. Kuid kui on olemas seks+armastus siis on see lausa mega. Mis parata et vahest pole mõlemat korraga saada.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!