ABIPALVE! Kristiina peagi sündiv poeg vajab abi, et ellu jääda

Tallinnast pärit noor naine Kristiina Mihkelsoo on 35ndat nädalat rase, eelmisel nädalal teatasid arstid talle aga kurva uudise, nimelt on tema sündimata pojal südamerike – aordi koarktatsioon ehk ahenemine. Eelmise aasta mais kaotasid Kristiina ja tema mees Andres oma esimese poja sama südamerikke tõttu. Ainus võimalus praegu veel sündimata poega päästa on sõita Saksamaale German Heart Institute nimelisse haiglasse, kus Kristiina saaks lapse ilmale tuua ja talle antakse kohest ravi. Selleks on Kristiinal vaja teie, armsad lugejad, abi!

Tagasi artikli juurde

58 kommentaari

 • ei tea?

  ei tea?

  Kuna lapsele operatsiooni ei tehtud siis kas annetatud raha läks teistele abivajajatele
 • Mmjau
 • Aneleh00
 • ....

  ....

  aordi koarktatsiooni on vägagi võimalik eestis opereerida. mu oma pojale tehti 4a tagasi tartus sama operatsioon.
 • Bitter
 • KKK
 • tann

  tann

  Ei taha matslik tunduda, sest lapse elu on hindamatu, aga soovitan vanematel tõsiselt selle üle järele mõelda.

  Ma ei kahtle loo tõsiduses ja mõistan seda, aga 30 000 eurot on meedia vahendusel kokku ajada üsna raske. Kindlasti peavad peatsed vanemad sellest mõistliku summa ise kinni maksma. Mõelge selle laenukohustuse üle, mis teile eluks ajaks külge jääb. Lisaks ei ole garantiisid, et see 30 000 eurone tagab lapse tervisliku seisundi kogu tema eluks.

  Pigem uurige, käige arstide juures ja selgitage välja, mis antud diagnoosi on kahel korral põhjustanud ja käituge vastavalt sellele. Olete veel noored inimesed, tehnika on arenenud ja jõuate terveid lapsi teha küll.

  NB: Kui ma oleksin lapsevanem, mõtleksin ka tõsiselt selle üle järgi, enne kui tõsise terviserikkega sündimata lapse pärast hakkan nii suurt kohustust enesele võtma. Kui mu lapsel oleks juba mõne aja elanud ja juhtuks taoline situatsioon, ei kõhkleks ma hetkekski otsida välja kasvõi 100 000 eurot, et ta päästa.

  Soovin vanematele jõudu ja tarku otsuseid!
 • mmerkzz

  mmerkzz

  Südamest loodan, et vajatud abi saabub nendeni. Laps on oluliseim kingitus, elu mõte. Oma lapse elu eest võitlemine nõuab väga palju kannatust ja tuge. Tean seda, sest olen kõik läbi elanud. Jõudu ja jaksu!
 • PisikeBlondiin

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!