Eksmiss Eha Urbsalu pidas dieeti, mis tekitas kohutava enesetunde

Viimastel aastatel on tervislik ja teadlik toitumine Euroopas meeletult populaarsust kogunud, ning mis seal salata – ka eestlased on hakanud oma menüüd kriitilisema pilguga vaatama. Kiirtoidu asemel ostetakse rohkem puhast ja täisväärtuslikku toitu ning dieetidele eelistatakse aktiivset elustiili.  Eksmiss Eha Urbsalu, kes on pea poole oma senisest elust USAs elanud, on aastate jooksul mitmeid dieete proovinud ning oma toitumisharjumusi tervislikumaks muuta püüdnud. Miks Eha enam dieete ei poolda ja millised on tema söömisharjumused täna – sellest loe allpool lähemalt!

Tagasi artikli juurde

2 kommentaari

  • Rohekonn123

    Rohekonn123

    Veidi naljakas oli lugeda, kus talle tuli üllatusena, et sai, küpsised ja Coca-Cola kaalutõusu põhjustasid. Kaalu hoidmisel/langetamisel võiks nendest kaarega mõõda käia.
  • deathinfernal

    deathinfernal

    Ma ei ole küll tuttav Atkinsi dieediga, kuid muutsin ka oma toitumist ning tulemuseks oli samuti peavalu ja halb enesetunne. Minu jaoks tähendas see omamoodi võõrutust poolfabrikaatidest ja muust sellisest. Ehk oli asi pigem ikka selles, et keha oli harjunud saama tavapärast töödeldud toitu.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!