GABRIELA KIVIMÄGI: Buduaari suvemodelli konkurss oli ülivinge

GABRIELA KIVIMÄGI: Buduaari suvemodelli konkurss oli ülivinge

Buduaar.ee on juba kümme aastat pakkunud võimalust säravatel tütarlastel muuta oma suvi veelgi põnevamaks ja näidata oma mitmekülgsust, osaledes konkursil Buduaar Summer ModelImekaunis ja särav Gabriela Kivimägi, keda täna saab näha Kanal 2 ilmatüdrukuna teleekraanidel, meenutab üritust kui tõeliselt lahedat väljakutset.

Gabriela tõdeb, et suvemodelli konkursil oli tal väike närv ikka sees, ent kogemus oli vinge. “Kogu see üritus oli minu jaoks väga tore. Kõik neiud, kes konkursil osalesid, olid nii toredad, sõbralikud ja armsad. Voorud olid meil ülilahedad. Eks ikka väike värin on sees, kui midagi esimest korda elus teed. Ja konkursi peaauhinna, linnarattaga pildistamine Tallinnas oli ka nii vinge. Pärnus möödus kõik liiga kiiresti ja oli täidetud vahvate tegevuste ning imelise seltskonnaga! Tagant järele on mul suur rõõm meenutada, et sain võimaluse osaleda ning olen tänulik kogu kogemuse eest!”

Kuid millega Gabriela täna tegeleb? “Päris paljude asjadega. Aga öeldakse ju, et kes teeb, see jõuab! Esimesel kohal minu elus on hetkel kool ja eneseareng. Alustasin eelmisel sügisel kooliteed ettevõtluse ja ärijuhtimise alal ning esimene aasta on nüüdseks käidud. Motivatsioon ja pühendumine peavad 100% olema, et kaugõppes ilusti toime tulla. Lisaks olen ma tantsija, töötan iluvaldkonnas ja olen Kanal 2 ilmatüdruk. Ilmatüdrukuks saamine oli samuti üks väga rõõmustav sündmus. Juba paar aastat tagasi unistasin, et saaksin seda proovida ning sel suvel saingi võimaluse alustada Suvereporteris ilmateate lugemist. Põnev ning arendav aeg on hetkel minu elus ja naudin igat hetke päevas,” tõdeb Gabriela.

Juba sel reedel, 9. augustil toimub Pärnus restorani Umberto suveterrassil suur finaalüritus, kus kuulutatakse välja voorude tulemuste põhiselt peavõitja. Pane Facebooki finaalüritusele “going” SIIN, et hoida end toimuvaga jooksvalt kursis.