GRETE GRIFFIN KASVATAB oma lapsed üles kakskeelsena

Tagasi artikli juurde

5 kommentaari

 • l33thaxor

  l33thaxor

  Väga lahe ning kindlasti omaette keeruline. Sellegipoolest on ta väga tubli :)
 • Raivo Orgusaar

  Raivo Orgusaar

  Sugukondadesse, ehk D´arialt pärit jumalike võimetega esivanemaid, kes on sadu aastatuhandeid kehastununa hinge arendades järje Meile, kaasajal siia Midgardile kehastunutele üle andnud, ei andesta taolist reetmist, kuna teisest rassist isikutega, ehk sinivereliste ja loovuseta rassidega, AD AMA, ehk AD (PÕRGU) MAN-i, põrgumehe järglastega sigides, tõmmatakse üks esivanemate kõrgeltarenenud hing nn. doktori tasemeni arenenud tasemelt alla, tagasi lastesõime, ehk lastakse segaverelise lapse sisse kutsutud sugulashing kolinal arengus tagasi, kui segavereline laps üldse sündides hingeenergiat saab ja hingega sünnibki.

  Küsimus ongi selles, et kui lapsele ei jagu hingeenergiat, jääb see teispoolsuses sugukonda üldse vastu võtmata. Ema, kes siin kehastununa ja tajutuna seda elu elades sugukonda nõrgestanud on, ei pruugi enam samuti maisest elust lahkudes enda esivanemate sugukonda tagasipöördumisele loota...
 • brit

  brit

  Ma elan ka välismaal, aga kindlasti õpetan oma lastele eesti keelt, sest mina ise olen ikkagi eestlane ju
 • elina

  elina

  Väga õige, et lastele ka eesti keelt õpetab. Tean paljusid eestlaseid, kes seda ei tee

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!