GRETE PAIA avaldas suveplaanid: üha enam tõmbab mind tagasi juurte juurde

GRETE PAIA avaldas suveplaanid: üha enam tõmbab mind tagasi juurte juurde

Lauljatar Grete Paia avaldas Buduaarile oma suveplaanid ning rääkis lähemalt, milline on tema jaoks täiuslik suvi.

“Sel aastal on mu kõige suuremaks suveplaaniks veeta võimalikult palju aega koos perega kodus Kuressaares ning nautida Saaremaa suve,” kostab Grete Paia, et üha enam tõmbab teda tagasi juurte juurde. “Kes teab, võib-olla saab lähiaastatel minust niiöelda suvesaarlane ning pärast seda taas täiskohaga Saaremaa elanik,” lisab ta salapäraselt. Saaremaa on tema jaoks endiselt ikka maru mõnus ja kift koht, kus aega veeta. “Lisaks suve nautimisele on plaan ka uue muusika kallal nokitseda,” paljastab lauljanna, et on oodata ka uusi raadiohitte.

Koroonakriis on mõjutanud ka tema suviseid esinemisi. “Ilmselgelt on esinemisi koroonakriisi tagajärjel vähem, ent eks me ju kõik loodame, et varsti olukord normaliseerub, ka meelelahutussektoris,” jääb Grete siiski positiivseks.

Täiusliku suve koostisosad on Grete sõnul Eesti suvi koos pikkade päevadade ja valgete öödega, Saaremaa, oma inimesed, ilusad ilmad, koduõue maasikad, päikesetõusul vanaisaga võrgul käimine, mööda Eestit autoga ringi reisimine ning spontaansus.

“Kui ma mõtlen Eesti suve peale, tuleb mul alati silme ette selline idülliline pilt: põld, mille keskel on pooleldi udusse mattunud suured heinapallid; värskelt niidetud muru lõhn ning roosakas-oraž päikesekuma taevaveerel,” räägib Grete unistavalt.

https://www.instagram.com/p/CCGsjRnpLUO/

Sarnased artiklid