MADLI VILSARI kuum rannafoto: mitte kedagi ei huvita sinu kaal või vöö ümbermõõt

Lisa kommentaar
MADLI VILSARI kuum rannafoto: mitte kedagi ei huvita sinu kaal või vöö ümbermõõt

Eksmiss Madli Vilsar innustab nautima suve ja mitte üleliia muretsema kehakaalu üle.

“Kuidas kanda ujumisriideid?! Pane need selga ja mine randa…mitte kedagi ei huvita sinu kaal või vöö ümbermõõt, vaid tähtis on see, et sa naudiksid seda niigi natukest Eesti suve kõikide enda ebakindluste kiuste,” kostab eksmiss Instagramis kõigile naistele, kes endas ja oma keha kauniduses kahtlevad.

Vilsar tõdeb, et on isegi XS suuruses olles ebakindluse tõttu randa mineku vahele jätnud. “Instagrami maailmas tundub kõik nii roosiline, modellid ja enesekindlad sõbrannad postitavad igasuguseid asju, mis tunduvad sinu mugavustsoonist nii kaugel, aga näiteks isegi selle pildi ”figuuri” taga on kindel poos, mis võtab absoluutselt kõigil suurusnumbri maha,” paljastab naine, jagades seejärel, kuidas pildil parem välja näha.

“Jalg ette, üks puusanukk ette, keerad torsot nii, et oled pisikese nurga all ja natuke peps taha ja voila! Ma lubasin endale, et ma ei jäta enda ebakindluse pärast enam ühtegi suve nautimise võimalust vahele (mida ma minevikus olen palju teinud) ja ma loodan, et teed sama!” jagab naine kehapositiivset suhtumist.

Seega, Vilsari eeskujul randa ja suve nautima!

View this post on Instagram

Kuidas kanda ujumisriideid?! Pane need selga ja mine randa…mitte kedagi ei huvita sinu kaal või vöö ümbermööt, vaid tähtis on see, et sa naudiksid seda niigi natukest Eesti suve kõikide enda ebakindluste kiuste. Ma olen isegi xs suuruses randa mineku vahele jätnud, sest fuck my brain onju. Instagrami maailmas tundub kõik nii roosiline, modellid ja enesekindlad sõbrannad postitavad igasuguseid asju, mis tunduvad sinu mugavustsoonist nii kaugel, aga näiteks isegi selle pildi “figuuri” taga on kindel poos, mis võtab absoluutselt kõigil suurusnumbri maha. Jalg ette, üks puusanukk ette, keerad torsot nii et oled pisikese nurka all ja natuke peps taha ja voila! Ma lubasin endale, et ma ei jäta enda ebakindluse pärast enam ühtegi suve nautimise võimalust vahele ( mida ma minevikus olen palju teinud) ja ma loodan, et teed sama! 🙏🏼

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on

Sarnased artiklid