Kogemuslugu | Kaia (38): “Proovisin tselluliidile ukse näitamiseks elektroonilist kehakuppu infrapunaga – enam ei suuda ma kuputamisest loobuda!” 

kupud
Kupud.ee

Võib julgelt väita, et naise välimus ja enesekindlus käivad käsikäes. Enesekindel naine on ilus naine! Kuid mõned lisakilod või tselluliit, mis kimbutab koguni ligi 90% naistest, võib enesekindlusele aga 1:0 teha. Mida teha, et saada sellest igipõlisest probleemist lahti? Tegelikult on olemas üks nipp, mis näitab tsellulidiile ust! Selleks on järjepidev masseerimine ning vereringe elavdamine problemaatilises piirkonnas. Kaia proovis innovaatilist elektroonilist kuppu infrapunaga ning enam ei suuda ta kuputamisest loobuda!

Vaata videost järele kuidas elektroonilist kehakuppu infrapunaga kasutada:

Tselluliidist ei pääse keegi 

“Ega siis päris elus keegi tselluliidist pääse!” nendib 38-aastane personalijuhist kolme lapse ema Kaia. “Igatahes, sattusin vaatama saadet “Hooaeg” ja avastasin, et nüüd on ka Eestis kupumassaaži tegemiseks saada uuenduslik elektrooniline kehakupp infrapunaga. No mida! Lisasin toote e-poes ostukorvi juba enne järgmist reklaamipausi! Kes pole kursis, siis kuputamine on justkui kodune trendikas LPG-massaaž. Olin varem Kupud.ee kaubamärgi käsitsi kasutatavat silikoonist kuppu kasutanud ning sellega häid tulemusi saavutanud.” 

Kaiale peale vaadates on selge, et naine on oma keha eest hästi hoolt kandnud ja tegemist on igati aktiivse eluviisiga naisega. “Tselluliit tõesti pole seotud kehakaaluga,” kinnitab naine teadjalt, “mina sain esimese lapse 26-aastaselt ja paar kuud peale sünnitust avastasin kintsudelt tselluliidi. Olin tõesti üllatunud, probleem ilmes justkui üleöö ning aastatega tekkis seda vaid juurde. Kohati tekitas trotsi, et kasu polnud ei minu puhtast menüüst ega ka mitu korda nädalas trennis käimisest. Olgu ma neetud! Noh, tegelikult on ju igasugu protseduure, näiteks LPG-massažid jm, aga samuti tean ka seda, et nende efektiivseks toimiseks on oluline järjepidevus, tõttöelda nõuab see ka omajagu finantsi.” 

Elektrooniline kehakupp muutis mängumaad – eriti ihtne kasutada, kiired tulemused!

“Paar aastat tagasi tõi üks mu sõbranna mulle testida silikoonist kehakupu. Kasutasin seda paar kuud ning minu naha seisukord muutus märkimisväärselt. Siiski, mingi hetk jäi protseduur soiku, sest ma lihtsalt ei leidnud töö ja eraelu kõrvalt motivatsiooni end pidevalt õlitada ning kuputada. Samuti väsis protseduuri tehes mu käsi ka ära,” jagab Kaie, kuid kinnitab, et elektroonilise kupuga on asjaolud muutunud. “Ooh, elektroonilise kehakupu kasutamine on täispakett: seda on väga lihtne kasutada, kuppu ei pea enam vaakumi tekitamiseks kokku pigistama, vaid see tekib vaid ühe nupuvajutusega. See on kaotanud mu tselluliidi, vähendanud ümbermõõtu ning vähemmärgatavaks on muutunud ka venitusarmid puudadel ning tuharatel. Alguses tuleb olla ettevaatlikum ja järgida kaasas olevaid nippe ja nõkse, kuid kui need selgeks saab ning nahk harjub, siis kasutamine on ikka eriliselt mugav! Mina olen igatahes super rahul ja soovitan seda kinldasti kõikidele naistele, kes maadelvad antud probleemidega. Ja kas ma juba mainisin, et kupul saab sisse lülitada ka infrpunakiirguse, mis aitab omakorda lõhustada rasvarakke!” 

Elektrooniline kehakupp infrapunaga– mida see endast kujutab? 

Elektrooniline infrapunakiirgusega kehakupp on innovaatiline toode, millega on imelihtne endale massaži teha. See toode on spetsiaalselt välja töötatud tselluliidi, lõtvunud naha, ümbermõõdu ning venitusarmide eriti tõhusaks ning kiireks vähendamiseks üle kogu keha. Sarnaselt LPG-massažile, tekitab juhtmevaba kehakupp vaakumi, millega on ülimalt lihtne kehal olevad problemaatilisi piirkondi masseerida ning trimmida/vormida. Elektroonilise kupu kasutamine aitab vähendada tselluliiti ning ümbermõõtu, aktiveerib kollageeni tootmise kogu kehas, elvadab vereringet ning parandab seedimist, pinguldab lõtvunud/rippuvat nahka. 

Elektroonilist kuppu on väga lihtne kasutada, vaakum tekib vaid ühe nupuvajutusega ning vaakumi intensiivsust (tase 1-5) saad LCD-ekraanilt valida vastavalt tundele ning piirkonnale. Kupu all olevad magnetist keerlevad 

kuulikesed aitavad kupul kehal hõlpsasti liikuda ning aitavad omakorda parandada keha energiaid. Soovi korral saab ekraanilt sisse lülitada ka infrapuna, mille abil tungivad infrapunakiired sügavale naha sisse, et parandada vereringet, uuendada nahka, lõhustada hõlpsamini rasvarakke ning väljutada kehasse kogunenud toksiine ning jääkaineid. 

Kuppu tuleb kindlasti kasutada koos enda nahatüübile sobiva õliga, vastasel korral kupp kehal ei liigu. 

Kaie nõuaded kupuga alustamiseks 

Küsime Kaielt, kui kogenud kuputajalt, kuidas siis toote kasutamist alustada. Kaie soovitab toote aku enne esimest kasutuskorda maksimaalselt täis laadida: “See reegel kehtib tegelikult kõigi elektroonikaseadmete puhul ning tagab nende pikaaegse püsivuse.” 

Samuti soovitab Kaie naha ka enne paari-kolme esimest kasutuskorda esmalt soojaks mudida, et keha protseduuriga kiiremini kohaneks ning ära ei ehmuks. “Alguses alusta vaakumiastmega number 1 ning tööta vajadusel samm-sammult saad tõsta ka vaakumi tugevust,” soovitab Kaia

Tõmbed üle naha peaksid olema sirged ja kiired. “Peamine – naudi! Mina nägin konkreetseid silmaga nähtavaid tulemusi juba paari nädalaga!” rõõmustab naine. 

Tõesti, eks neid tselluliidivastaseid praktikaid on palju ning iga üks peab leidma midagi, mis sobib just neile. Kui sina aga hindad praktikat, mis oleks tõhus, kiire ja mugav ning tunnustatud Eestis tuhandete naiste poolt – siis võib elektrooniline kupp olla just sulle!

Tutvu tootega lähemalt: www.kupud.ee 

Foto