Heidi Ruul: segased tunded ning kaardipakk ehk kuidas ma ennustaja juures käisin

Ma pole kunagi suurem asi umbluu, ummamuudu või mambojambo uskuja olnud. Veel vähem olen ma usaldanud erinevaid soolapuhujaid. Olen horoskoopi ning ennustajaid uskuvatesse inimestesse lausa teatud eelarvamusega suhtunud – ei saa tõestada, järelikult pole olemas! Ma ei tea isegi miks just nüüd või miks üldse, aga ma otsustasin, et võtan kätte ja lähen käin ka elus esimest korda selgeltnägija juures ära. Ning teate mis? Ma ei kahetse seda otsust absoluutselt! 

Tagasi artikli juurde

2 kommentaari

  • mexxxx
  • kas see lugu oli pühendatud eksile, kes pidi siit teada saama, et ta on oma elu armastuse käest lasnud või :) Üldse mitte paha pärast ei küsi seda, aga kuidagi jäi selline haavatud koera mulje, kes vana haava lakub ja lakub. Aga see selleks, ise pole kaardimoori juures käinud aga sõbranna käis ja on nüüd justkui sõltlane, ei taha enam midagi otsustada ilma selleta, et kaartidelt üle ei küsi. õppis ka ise kaardiladumise ära. eks igaüks vajab mingit suunda või sisetunnet vms, mida usaldada, mul vahet pole, kui mõne jaoks on need kaardid või ennustajatädi .minu eesmärk on õppida oma sisetunnet kuulama ja usaldama.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!