KERGESTI RASESTUV ANNIKA: mul võiks olla juba 15 last

Samal ajal kui paljud naised näevad vaeva, et rasestuda, leidub ka naisi, kes jäävad rasedaks praktiliselt igast vahekorrast. Annika on peagi nelja lapse ema, kes tunnistab, et ta on olnud elus 13 korda rase. See pole siiski alati rõõmu toonud, sest nooruses Annika lapsi ei soovinud.  Pealegi hoiatas teda arst korduvate abortide eest, mis võivad teda lõpuks hoopis viljatuks teha. Täna on Annika 39-aastane ning kaugel siiski sellest, et viljatu olla. Tal on kolm last ning neljas on peagi tulemas. 

Tagasi artikli juurde

25 kommentaari

 • meh ?
 • K

  K

  haige inimene! sellise oleks pidanud AMMU steriliseerima, mitte teiste raha eest laskma tal aborte teha
 • to Brx

  to Brx

  ja kust sina tead, kui tihti naine seksis? ning kui ta seksis iga päev, ega see ei tähenda, et iga päev jäi rasedaks. point selles, et vahendid ei kaitsnud teda.
 • to TriiN

  to TriiN

  lolliks läksid või? inimene ju tahtis lapsi, aga mitte 18aastasena. miks ta oleks pidanud võtma endalt võime lapsi saada??
 • mis siin arusaamatu on, inimene õppis oma keha tundma ja on ka muid võimalusi, nt et mees ei lõpeta ja kokkupuude spermaga puudub.
 • Mari

  Mari

  "Sellele järgnes veel üks abort ja alles peale viie aasta möödumist otsustati veel üks laps perre sünnitada"-hm midagi siin ei klapi.See viis aastat ei seksinudki?Või kuidas siis ei jäänud rasedaks?
  Täielik mula
 • TriiN

  TriiN

  Eesti krhtivate seaduste järgi ta oleks saanud juba alates 35 eluaastast teha operatsiooni mille tagajärjel enam rasestuda ei õnnestuks.
  Kui ikka kondoom õigesti panna, siis ei peaks sattuma ühtegi spermatilka temasse - mis oleks rasestumise eelduseks.
  Ei saa aru.
 • Brx

  Brx

  Kuidas on võimalik üldse sellist jama uskuda, kes vähegi teab mis asi on ovulatsioon, saab kohe aru, et see naine kujutab endale midagi ette. Naisel on kuus ühe- või äärmisel juhul paaripäevane aken, kus on võimalik rasestuda, munarakke ei vupsa kuskilt iga päev välja, et selline asi vōimalik oleks. Võib-olla seksibki ainult nendel päevadel kuus, siis oleks see jutt loogilisem, aga praegu ei ole küll mõtet ennast sellise mulaga lolliks teha.
 • L.

  L.

  Kui see jutt oleks tõsi, siis võiks ju nüüd sünnitades lasta munajuhad kinni siduda.
 • Lea

  Lea

  Kurb, need, kes ei taha rasestuda rasestuvad ja teevad ühe aborti teise järel, teised aga üritavad aastaid ja isegi kunstlik viljastamine ei aita-, elu on ikka vahest nii ebaõiglane..

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!