KERGESTI RASESTUV ANNIKA: mul võiks olla juba 15 last

Samal ajal kui paljud naised näevad vaeva, et rasestuda, leidub ka naisi, kes jäävad rasedaks praktiliselt igast vahekorrast. Annika on peagi nelja lapse ema, kes tunnistab, et ta on olnud elus 13 korda rase. See pole siiski alati rõõmu toonud, sest nooruses Annika lapsi ei soovinud.  Pealegi hoiatas teda arst korduvate abortide eest, mis võivad teda lõpuks hoopis viljatuks teha. Täna on Annika 39-aastane ning kaugel siiski sellest, et viljatu olla. Tal on kolm last ning neljas on peagi tulemas. 

Tagasi artikli juurde

25 kommentaari

 • K4ili

  K4ili

  Tõesti hirmus, õnneks endal seda probleemi pole, jään pigem raskelt. Sellises olukorras kaoks isu seksida ära küll. Endalgi foobia rasestumise ees, üks laps olemas ja rohkem ei taha.
 • ma jään ka kergesti rasedaks ja olen ka pillidega rasestunud, aga kahjuks on 6 rasedusest 4 olnud katkemised, mille puhul tehakse samuti narkoosiga puhastus. Olen samuti juba mõelnud, et lihtsam on mitte seksida kui elada hirmus,et äkki olen jälle rase.
 • Lisete

  Lisete

  Minul näiteks B veregrupp ja samuti väga lihtne oli rasestuda. Isegi spiraaliga õnnestus.
 • olen lugenud, et rasedaks jäämine sõltub ka veregrupist ja AB pidi kergemini jääma kui teised. Huvitav, mis veregrupp sellel naisel on? Kas see väide saab kinnitust, et ab-d on kerged rasestujad?

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!