MARKKO: MIKS ME, MEHED, oma naisi petame?

Miks me petame oma kallimaid, kui me teame, et see vaid lõhub meie suhet ja teeb teisele osapoolele haiget? Vaatamata sellele, et me teame, kui valusalt võib oma kallimale truuduse murdmine lõppeda, teeme me seda siiski – vähemalt osad meist on selles patus süüdi. Buduaar sai kirja Markkolt, kes on veendunud, et kõik mehed petavad ja temagi pole mingi erand.

Tagasi artikli juurde

47 kommentaari

 • K4ili
 • mexxxx
 • ja sa tõesti arvasid, et mees ütleb, et jah kallis naine, tõesti kõik mehed petavad ja sealhulgas ka mina ???
 • Laine Elu

  Laine Elu

  mina ütleks küll ainult see peale, et kuniks on kõrvalhüpe ainult seiklus, mille iganes upitamiseks... ei ole seda teadmist küll hea omada, ma ei tahaks küll kunagi teada saada, veel vähem kellega ja kus ja miks. kui oli, siis oli, jäta mees oma teada. minu jaoks oleks vastik vaid see, kui käib selline sala-armastuse teema. vot see on teise inimese mitte austamine ja otseselt lolliks tegemine.
 • SilviaU

  SilviaU

  Näitasin seda lugu ka oma mehele. Ta naeris selle Marko välja, et kui petmiseks läheb siis on ikka midagi viga, kas naine ei paku rahuldust või midagi muud. Ja kui Marko räägib, et teise naisega magamine raha eest pole petmine siis ta on ikka täitsa depiilik! Tahaks näha selle Marko nägu kui ta naine tuleks sellise jutuga talle, et kuule meie vahel on kõik ok aga ma lähen magan mingi teise tüübiga... Suhte mõte ongi see, et pühendad 100% OMA kaaslasele. Kui midagi on viga siis tuleb suhelda. Aga kui ta ei armasta oma naist siis miks ta teda piinab ja mängib temaga. Tõeline gentleman ikka, ning öelda 99% meestest petavad.. See on ikka päris julge fakt mida öelda...
 • chillik

  chillik

  ... täitsa imelik, Marko on ikka ise naiivne kui arvab, et saab noorelt ja kaunilt prostituudilt tähelepanu ja egole pai..raha eest mängivad tüdrukud muidugi oma osa ära, aga jah, teenistujalt ära südamest tulevat tähelepanu oota..
 • noormees

  noormees

  olen 26 ja mu põhimõte elus on, et ära tee seda mida sa ei taha, et sinule tehtaks, olen petmise vastu täielikult, ühe naisega ka juba koguaeg tegemist, vähemalt minu tüdrukud on koguaeg nii palju tähelepanu tahtnud, et ma ei kujuta ette, kuidas ma saakski kellegi teisega salaja sebida ja seda kuidagi veel varjata, kui mul ka oleks tahtmist, kaine peaga pole mitte kunagi ühtegi tüdrukut petnud, ent on vist 2 korda juhtunud erinevate tydrukutega, et olen nii purupurjus olnud, et kellegiga kuidagi suudlema sattunud, muidugi, kui selllest hiljem kuuled või mingi pilt ette tuleb on masendus suur, ka mu praegune neiu suudles, mingit taukarilaadset olevust, kui teqila oli mõistuse viinud ent tunnistas üles ja nägin, et kahetseb ning imekombel tänu sellele säilis ka usaldus, selle triki pärast ei ole tekkinud mul vajadust tagasi teha ent asi võib ka selles olla, et mu eelmine neiu/esimene armastus tegi mulle nii haiget, et enam ma ei suuda lihtsalt kedagi nii lähedale lasta, et haavuda ja ma usun, et nii läheb mul elulõpuni, niiet ära tudinemise poolest ma petma kedagi ei pea ja kaine peaga ma seda nkn ei tee, ühesõnaga olen kogemata muda koomas peaga suudelnud paar korda või on mind suudeldud, isegi ei tea aga sellest kaugemale pole asi läinud ja ka ei lähe kunagi kindlasti, enne lähen lahku
 • noormees

  noormees

  olen 26 ja mu põhimõte elus on, et ära tee seda mida sa ei taha, et sinule tehtaks, olen petmise vastu täielikult, ühe naisega ka juba koguaeg tegemist, vähemalt minu tüdrukud on koguaeg nii palju tähelepanu tahtnud, et ma ei kujuta ette, kuidas ma saakski kellegi teisega salaja sebida ja seda kuidagi veel varjata, kui mul ka oleks tahtmist, kaine peaga pole mitte kunagi ühtegi tüdrukut petnud, ent on vist 2 korda juhtunud erinevate tydrukutega, et olen nii purupurjus olnud, et kellegiga kuidagi suudlema sattunud, muidugi, kui selllest hiljem kuuled või mingi pilt ette tuleb on masendus suur, ka mu praegune neiu suudles, mingit taukarilaadset olevust, kui teqila oli mõistuse viinud ent tunnistas üles ja nägin, et kahetseb ning imekombel tänu sellele säilis ka usaldus, selle triki pärast ei ole tekkinud mul vajadust tagasi teha ent asi võib ka selles olla, et mu eelmine neiu/esimene armastus tegi mulle nii haiget, et enam ma ei suuda lihtsalt kedagi nii lähedale lasta, et haavuda ja ma usun, et nii läheb mul elulõpuni, niiet ära tudinemise poolest ma petma kedagi ei pea ja kaine peaga ma seda nkn ei tee, ühesõnaga olen kogemata petnud muda koomas peaga, kuid suudlemisest kaugemale pole asi kunagi läinud, ning ei läheks ka
 • kle

  kle

  Loll mees ära räuska. Naine ei vii oma meest prosti juurde vaid jätab ta maha! Ja leiab parema mehe, sellise kes pole nii macho-loll.
 • kle

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!