Kerli lugu: õigel Eesti naisel ongi kaks meest!

Ma olen tähtkujult kaksik. Ju seetõttu peab mul ka kõike kaks olema. Endale tahtmatult on mul peaaegu alati ka kaks meest olnud korraga. Kuna ma juba kord selline olen, siis olen õppinud sellest maksimaalselt rõõmu saama. Pealegi olen ma avastanud, et ju siis pole ma kohanud sellist meest, kelles on kõik see olemas, mida ma vajan.  Ühest küljest see mõmmilik romantilisus ja hoolivus, hea suur süda ja rahulikkus, ning teisest küljest selline pisut elumehelik ja pätilik julgus riskida, seigelda ja mängida suurelt. Tavaliselt on normaalsed kutid (nn pereisamaterjal) vaesed ja ambitsioonitud, väga tihti on nad ka füüsiliselt koledad ja pekised.

Tagasi artikli juurde

45 kommentaari

 • catsarebest
 • S

  S

  Sa oled vist ise üsna palju kõrvetada saanud.. :( Kui ikka on armastus ja oled leidnud sellega, kellega on maailma parim klapp nii vaimselt kui füüsiliselt, siis miks peaks petma hakkama? Küll siis jõuab eluga edasi minna, kui tõesti peaks suhe otsa saama, aga enne seda ei ole ju ka mõtet juba sõjaplaani paika panna ja petma söösta.
  Ja pealegi. Kui sa oled niiöelda see "Lihtne saak" kellega vaid lõbutsetakse, siis järelikult ei võta sa iseennast tõsiselt. Miks peaks seda siis tegema mõni mees?
 • prrrrr

  prrrrr

  Süda ei lase petta. Tee,mis tahad. ole või õnnetu. Ei suuda haiget teha,kuigi mulle on tehtud.
 • hm, huvitav lähenemine, kui nüüd järele mõelda, siis võib olla olen ka mina selline, kellele lihtsalt ei piisa ühest mehest
 • to Trix

  to Trix

  mulle tundub, et psüühika on viimasel ajal läbi hoopis nendel lastel kelle vanemad elavad koos. Ja mis see asjasse puutub, et juba on laps. Kas siis ei tohi enam üksikema kohtamas käia? Pealegi, kui üldiselt on ühiskond selline, siis oma last selle eest kaitstes võid panna hoopis teda tulevikus keerulisse olukorda. Sa ju ei tea, milliste vastassoost tüüpidega ta kokku satub.
 • Trix

  Trix

  Ei tahtnud lõpuni läbigi lugeda. Ma küll varem juba teadsin, et mulle tänapäeva moodne pealiskaudsus peale ei lähe, aga kui inimesel ka juba laps, nagu selgus, on see väga väga häiriv. Ja siis loeme siit nende jutte, kelle psüühika on lapsepõlves sellise ema või pere puudumise tõttu kannatada saanud.. Või on järgmine põlvkond selline, kes kellestki ega millestki ei hooli.
 • mann

  mann

  Väga hea jutt. No ise olen samuti noor ja onka aegajalt sattunud kaks tükki. Siduma end veel ei hakka, aga nii on lõbus. :)
 • kuule noo

  kuule noo

  Praegu on 21.sajand. Enam ei ütelda mehe kohta mitu naist. Mees on naiste silmis samamoodi lits :D Kallis autor. Mulle meeldis su jutt ja pani ka tahtmise proovida :D
 • Noo

  Noo

  Mehe kohta öeldakse, et tal mitu naist. Naise kohta öeldakse sel juhul lits.
 • sipsik18

  sipsik18

  peaasi, et enda eluga rahul ollakse. Kui rohkem kui kaks meest juba, siis hullem..

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!