Kuhu kaob kooselus kirg

\"imageManager_191814\"Armuda on lihtne, kuid palju raskem on jääda armunuks ja kanda seda imelist tunnet endas ka aastate möödudes. Mida teha siis kui pikaajalises kooselus armastust enam näiliselt ei tuntagi? Kaaslane on läbi ja lõhki tuttav ning tema käitumine etteaimatav.

Tagasi artikli juurde

10 kommentaari

 • Kriska
 • Mmjau
 • Mens Rea
 • Helyke00

  Helyke00

  Minul küll on täesti risti vastupidi teile kõigile...:(
  meie järjest rohkem tülitseme lasua tühiste asjade peale ja mitte üldse ei saa enam läbi..
  kuid on miski mis meid koos hoiab..
  kuid mis see on ei tea..
  vb on see meie laps ja vb on see abielu ja harjumus üksteie vastu kuid pole kindel.. miski see ikkagi on..
 • Äike

  Äike

  Jajah, alles hiljaaegu olin selline ebakindel naine ja pärisin mehelt iga tema tegevuse kohta, vaeseke oli nii väsinud sellest, ei teinud poolest mu jutust enam väljagi ja vahetas pidevalt teemasid. Nüüd aga võtsin end kokku või tähendab tõmbusin rohkem oma maailma. Küsimise asemel hoopis silitan ta pead ja räägin mõne naljaka seiga oma päevastest tegemistest. Ja oh üllatust, mees on kohe nagu avanenud, tuleb ja räägib ise oma asjadest, tunneb ka minu tegevuste vastu rohkem huvi. Meie suhe on palju parem.
 • just nii!

  just nii!

  Suhtes peab olema põnevust, sellist positiivset laadi,mis teeb hästi õnnelikuks! Mina ise peab jääma alles, aga seda ei tohi peale suruda. Hingamisruumi tuleb jätta teisele osapoolele ja oma suhtest olen õppinud küll nii palju, et kui kaaslasel on olnud väga väsitav päev või suhteliselt halb päev,siis ma ei hakka nokkima teda küsimustega.Pigem aitan teda emotsionaalselt- kallistan,kaisutan,teen massaži. See on nii lihtne ja see aitab. Tihti peale polegi sõnu vaja!
 • lihtsalt naine

  lihtsalt naine

  Rosentiin, oled õigel teel! Just nii peabki suhe ka minu meelest arenema, aja jooksul kasvad inimesega kokku ning suur kirg teiseneb millekski muuks.Ja see teine muutub üha omasemaks ja armsamaks...
 • Age

  Age

  Kuidas on selliste paaridega, kes just teiste ees ei saa eriti hästi läbi ja arvatakse, et nad ei sobi üldse kokku? Meil on just nii, muidu kuulume sinna \"paarid, kes kunagi ei tülitse\" hulka sest koos olles meil tõesti ei teki eriarvamusi, vahest on väikesed solvumised aga ei midagi erilist. Ei saaks öelda, et me \"ei suhtle enam pikka aega kui isiksused ega vihasta, jaga valu ja räägi seksuaalprobleemidest\". Oleme koos olnud 7 aastat ja räägime siiani pisimatestki asjadest, oleme üksteise vastu tähelepanelikud ja hoolivad. Koguaeg koos nagu sukk ja saabas. Samas ei suuda sellist muljet endist jätta seltskonnas, kõik arvavad nagu meil oleks mingid rasked hõõrumised, tegelikult oleme lihtsalt väga kinnised inimesed ja teiste ees ei kudruta.
 • rosentiin

  rosentiin

  olen mehega koos olnud üle nelja aasta. tõsi, see alguse võbin on kadunud, aga kiindume üksteisesse iga päevaga järjest rohkem. armastus aina kasvab. palju parem on aastaid koos olla, üksteist tundma õppida ja elada kõlg külje kõrval, kui esimesed tutvumis nädalad, mis kohati ka häirivad.St.et ei tunta üksteist piisavalt, ollakse võõrad-see on esialgu pingeline ja ebamugav. ma ei võta inimesi kergelt omaks ja samuti mu mees. meie suhe läheb aina paremaks ja koos olla on nii hea :)

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!