SummerModel2018 reeglid

Osavõtjad peavad olema vähemalt 18 aastased ja arvestama, et nad saaksid tulla finaalüritusele laupäeval, 4. augustil 2018 Pärnusse, kus finalistid näitavad oma talenti kolmes voorus. Me lubame, et sellest tuleb üks tore päev, sest me oleme seda kogenud juba kaheksa eelnevat aastat. Samuti ootame finaliste enne finaalüritust Tallinnasse, et saaksime teiega tutvuda ja esimese toreda aktsiooni koos teha.  

1. Lae üles oma modelliraamat.

Oma modelliraamatu avamiseks ning piltide lisamiseks pead olema registreerunud Buduaar.ee kasutaja. Kui sa veel kasutaja ei ole, siis registreeri end.
Täida ankeedi väljad ja lisa endast vähemalt üks täispikkuses pilt ja üks portreepilt.
NB! Sinu kontaktandmeid näeb ainult Buduaar. Kui sa oled mõnes modelliagentuuris lepinguga, mis ei luba osaleda, siis arvesta sellega eelnevalt.

2. Kümme finalisti

Buduaari ja Balbiino esindajad ning modellindusega seotud inimestest koosnev žürii valivad 26. juuliks 2018 välja oma lemmikud viis finalisti ning Buduaar.ee lugejate hääletuse tulemusena pääseb finaalüritusele lisaks veel viis kõige kõrgema keskmise hindega finalisti.
NB! Kahtluse korral, et hääled on võidetud ebaausal teel, on korraldajal õigus kandidatuuri mitte arvesse võtta. 
Kandidatuuri lisamine lõpeb 22. juulil kell 23.59. Edasi toimub häälte andmine. 

3. Finaalüritus toimub 4. augustil Pärnu rannaalal ja õhtul ööklubis Sunset.

Finaaliga teeme algust kell 14.00 rannaalal ning võitja selgub veel samal õhtul ööklubis Sunset. Koguneme kell 12.00 ja harjutame päevaseks ja õhtuseks esinemiseks. Valmistame teid ette:

* tantsulise liikumise vooruks

* loominguliseks ülesandeks

* fotole poseerimise sessiooniks

catwalk'iks

Iga vooru osas on võimalik olla võitja!

Üldvõitja valib auväärne BALBIINO žürii.

Vahevoorude võitjaid aitavad valida:

         

 

 

Finaalürituse päeval pakume nii puhkepause, maitsvat toitu kui ka majutust Pärnus. Garanteerime ka hea tuju, uued sõbrad ja rikkalikud auhinnakotikesed kõikidele osalejatele. 

Vaata auhindu menüüribalt Auhinnad alt või SIIT