Moegeenius Karl Lagerfeldi imedieet

Kümme aastat tagasi otsustas moegeenius Karl Lagerfeld oma elu ja kaalunumbrit muuta radikaalse dieediga, mida nimetatakse tema järgi Lagerfeldi dieediks ja ka 3D-dieediks – disainer, doktor ja dieet. Raamatut “Karl Lagerfeldi dieet” on müüdud maailmas sadu tuhandeid eksemplare. 

Tagasi artikli juurde

39 kommentaari

 • Preili Kristiina
 • erty

  erty

  Ennem olen paksem ja rõõmsam,kui ennast piinata selliste asjadega.Mis elu see on koguaeg keela ja keela.
 • shigne

  shigne

  vat kui põnev lüüa laineid dieediraamatuga. kõigepealt tuleb end ohjeldamatult õgides rasvumise äärmusvormi viia ja siis aasta aega piinelda, et see kõik seljast maha saada ja voilaa! nüüd tahavad inimesed ka sinu HINGE tundma õppida.. palju õnne, mõtlev inimene.
 • Hellu
 • MissGold
 • maarja

  maarja

  Õnneks ei ole eales dieedi peale mõelnud.. söön nii, kuis isu on..
 • kiizumiizu

  kiizumiizu

  minu arust korralik toitumine ja ka trenn need on asjad mis hoiavad inimese tervena ... pole vaja küll mingeid ekstreemseid dieete pidada, et alla võtta!see lihtsalt on organismi rikkumine
 • mare

  mare

  See ei ole alla võtmis dieet , vaid enesehävitus protsess/või teisel juhul , inimesel kellel pole järjekindlust on see hoopis juurdevõtmis dieet :) . Ise söön nädal aega juba Bio-Fiberit (toidulisandid , mis kompenseerivad kiudainete vähesust igapäevases toidus ) Kehakaalu normaliseerimiseks kasutan seda koos Bio-Chromiumiga (inimorganismis veresuhkru taset stabiliseeriva kompleksi (GTF) oluline komponent.GTF reguleerib veresuhkru taset mõjutades süsivesikute,rasvade ja valkude ainevahetust.Kroom normaliseerib magusavajadust.)
  Neid toidulisandite tablette võib süüa juba 4-dast eluaastast , ei ole kahjulikud , pigem nagu vitamiinid . Enesetunne on hea , pole väsimust , ega musti silmaaluseid jne , mis dieetidega kaasnevad. Söön päevas 3 Bio-Fiberit ja 1 Bio-Chromiumi tableti ja mul pole päevas ühtegi hetke , kus tunneks et kõht on tühi, selles tablettide mõju seisnebki , kiudained annavad täiskõhutunde , vähendavad magusaisu ja samal ajal organism toitub juba kehasse talletunud rasvadest jne. Ja rohkem ma pm. päevas midagi süüa ei jõuagi , kuna kõht on koguaeg täis :D , vägistan ise sisse veel paar kiivit või midagi sellist , kuna midagi peab ikkagi sööma :) . Ühesõnaga , pigem soovitaks sellist kaalulangetamis viisi .
 • K

  K

  tee trenni ja söö tervislikult ! siis oled terve ja eluröömus ning kaalu yle ei pea muret tundma . kaalusin ise 61 , hakkasin aktiivselt trenniga tegema , söön tihti , kuid väikseid portse ja tervislikult . Ei keela endal ka magusat vahel :). Nyyd kaalun 55 kg . Kaal on stabiilne , kehagar rahul ! Nii on kõige Parem :)
 • friiza sa oled idioot. Tagasi tulrb igaljuhul, sest keha rasvarakud on stressis, ja kui järgmine kord korralikult toitaineid saavad, siis võtavad neid topelt, varumaks järgmiseks näljaperioodiks ja taastumaks eelmisest..

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!