RETSEPT: seksika ja lameda kõhu supersmuuti

See, mida me sööme, peegeldub ka meie välimusest ning mõjutab enesetunnet. Kui sööd kergeid toite, on ka olemine kergem ning energiat rohkem. Rasvaseid toite süües peab organism palju rohkem vaeva nägema, et toitu seedida ning selle tulemusena muutud sa loiuks ning enesetunne pole just kiita.  Tippmodell Candice Swanepoel pole kunagi dieeti pidanud, küll aga armastab ta tervislikult toituda ning juba tema pilte vaadates on näha, et ta lausa pakatab energiast. Selle kõige taga on läbimõeldud toitumine!

Tagasi artikli juurde

10 kommentaari

 • LiiiaJ
 • LiiiaJ
 • LiiiaJ
 • LiiiaJ
 • kelli111
 • viimasele kommenteerijale :)

  viimasele kommenteerijale :)

  Kullake, aga see smuuti pole ju üldse kallis teha :) ainult spirulina pulber võib kallis tunduda, aga samas ühest pakist jätkub pikaks ajaks.. Jah, kulutad 10 eurot paki eest, aga sellest saad ligi 30 smuutit ja arvestades seda, kui palju kasvõi latte eest bensiinijaamas maksta tuleb, siis olgem ausad, ei ole üldse kallis :) Kokkuvõttes on tervis kallis :) Raha on vahend
 • tahaks lihtsalt soodsaid smuutisid, mitte mingeid välismaalt maale toodud kalli hinnaga äritsetavaid superfuudse, aitäh!!!
 • kõik see pere võile!

  kõik see pere võile!

  pähklivõid on ka väga kerge ise teha, erit soodne on maapähklivõi tegemine kodus. Võid osta juba valmis soolatud ja röstitud pähklid kuid mulle meeldib ise pähkleid röstida, sest nii tuleb või eriti hea. Enne kombaini/blendrisse pannes pähklite rötimine teeb või saamise kergemaks, rasvad tulevad paremini välja.
  Ise teen nii- võtan paki pähkleid, hakin natukene väiksemaks, määrin vähese üliga kokku ning raputan meresoola peale. Panen ahju 175C 10 min. Lasen veidi jahtuda ning siis kombaini. Maite järgi lisa veel sust soola, mett,kakaod,kaneeli- mis iganes soovid. Algues võib tunuda, et või ei tule välja vaid ainult puru kuid anna see ei tulegi 10 sek-iga välja,lase vahepeal enda masinal minut-kaks puhata ja lükka lusikaga pähklimass kombaini äärtest keskele tagasi. Kui tahad 'crunchy.t' peanut butterit, siis mõned purustatud pähklid lisa peale või valmimist.
  Kiire ning soodne. Seda saab teha kõikide pähklitega ning seemnetega.
 • triinue

  triinue

  Ma oletan, et siin ei soovitata neid suhkruga tavapoes müüdavaid nutellasid jms pähklivõisid vaid ikka päris maapähklivõisid, minu lemmik on nt Biona Organic Smooth Peanut Butter 250g, mida müüakse nt Mahemarketis, Bio4You-s ja vbl mujal ka.
 • Chiffong

  Chiffong

  Keegi oskab mingit pähklivõid soovitada, neid on erinevaid müügil, milline on kõige parem? :)

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!