Kaupo Kikkase fotonäitus “Sugar Town”

Kaupo Kikkase fotonäitus “Sugar Town” pakub glamuuri ja ülistab meigikunstnikke. 30. aprillil avab fotograaf Kaupo Kikkas Reval Cafe kohvikus fotonäituse “Sugar Town”, mille iga pildi ideeautoriks on erinev jumestuskunstnik. 
Võime teha meigivabasid päevi ja kiruda arvutitöötlust, kuid ükski kaunis glamuurifoto ei sünni ilma suurepärase jumestuseta. Näituse autor Kaupo Kikkas korjas kokku 10 oma lemmik meigikunsntnikku ja esitas neile kõigile väljakutse – teha üks pilt, mille loob algusest lõpuni meigikunstnik, kusjuures fotograaf ning modell on sealjuures täielikult tema käsutuses. Lõpptulemuseks on fantaasiarikas ja glamuurne näitus, kus varieeruvad teemad verest lilledeni ja pisaratest naeruni. Tööde autoriteks on Eesti parimad jumestuskunstnikud: Maarja Sild, Kaia Triisa, Mari Ojasaar, Siiri Lauri, Õnne Rudi, Mari Kriis, Evelin Kuusmik, Aune Aasoja, Loore Härmat ja Lana Vallo ning pildid on ühtseks tervikuks sidunud fotograaf Kaupo Kikkas.
“Peab tõdema, et tihti teeb tänu suurepärasele meikarile ja stilistikale ka keskpärane fotograaf head pildid, samas aga jäävad need olulised inimesed varju. See näitus on minu kummardus jumestuskunstnikele, ilma kelleta ei valmi fashioni ja glamuurimaailmas midagi. Valisin jumestuskunstnikud, keda pean parimatest parimaks ja kellega on koostöö ka eelnevalt hästi sujunud. Nii valmiski see põnev tervik.”

Tagasi artikli juurde

24 kommentaari

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!