Suitsusilma meik teeb imet!

  Kui soovid müstilist suitsusilma jumestada, siis toimi järgnevalt: Klassikaline suitsusilm on hallikate ja mustade toonide hajutus. Kui soovid muuta suitsusilma põnevamaks, kasuta julgelt ka teisi toone. Hõbe, sinine, roheline, pruun on ideaalsed toonid, et saavutada uutmoodi suitsusilmameik. 
Nipp: värvi silmad musta värviga ning patsuta selle peale elektrisinine Loreal Color Appeal Mono Aquadisiac, saad sumeda sinaka silmameigi. Kui soovid suitsusilma meiki eriti esile tuua, siis peida veatult silmaalused varjud. Loreal Touche Magic valgustpeegeldav peitepliiats on selle jaoks ideaalne vahend. 
Nipp: Kui tume lauvärv kipub pudenema meigi tegemise käigus silmade alla, siis toimi järgmiselt. Värvi esmalt silmad, pühi ära pudenenud lauvärv, peida tumedad silmaalused ja tee veatu meigipõhi Loreal True Match Roller rullik-aplikaatoriga jumestuskreemiga ( 229.-)  või siis õhulise ja siidiselt katva Loreal Mat Morphose jumestuskreemi (175.-) abil.  

Tagasi artikli juurde

29 kommentaari

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!