10 riiki, kus paksud naised on rohkem hinnas kui peenikesed

13 kommentaari
10 riiki, kus paksud naised on rohkem hinnas kui peenikesed

Ülekaalulisusele pööratakse negatiivses võtmes aina rohkem tähelepanu, sest iga aasta sureb rasvumise tagajärjel vähemalt 2,8 miljonit inimest. Samas mõndades riikides on ülekaalulisus püsiv, kuna see on eriti naisi silmas pidades atraktiivne. Millised on need riigid ja rahvused, kus paksuke on rohkem hinnas kui sale naine?

Ülekaalulisusele pööratakse negatiivses võtmes aina rohkem tähelepanu, sest iga aasta sureb rasvumise tagajärjel vähemalt 2,8 miljonit inimest. Samas mõnes riigis on ülekaalulisus püsiv, kuna see on eriti naisi silmas pidades atraktiivne. Millised on need riigid ja rahvused, kus paksuke on rohkem hinnas kui sale naine?

Mauritaania asub Lääne-Aafrikas ning seal esineb palju põude ning näljahädasid. Seal riigis tähendab paks naine perekonna rikkust. Paljusi noori tüdrukuid söödetakse paksuks, et kosja minnes arvaksid mehed, et naine tuleb majanduslikult hästi kindlustatud perest. Seal tehakse ka fat-farm‘e ehk laagreid, kus juba 7-aastaseid tüdrukuid sunnitakse sööma end võimalikult paksuks.

Nauru on Vaikse ookeani lõunaosa ning seal on kahtlane eripära – neil on maailmas kõige kõrgem protsent ülerasvunud naiste ja meeste suhtes, lausa 94,5%. Neil puudub põllumajanduslik aktiivsus. Arvatakse, et imporditud värske toodang on liiga kallis ning lähedalt maale toodud paksuks tegev kiirtoit on odavam.

Tahiti on troopiline paradiis Prantsuse Polüneesias jumaldatakse ümara kehakujuga naist juba ammusest ajast. Lisaks sellele on iga teise toiduretsepti sees kookospiim, seega väga paljud toidud sisaldavad süsivesikuid ja kaloreid.

Afganistaanis jätkuva majanduslanguse pärast on toitu vähe või see on raskesti kättesaadav. Sellepärast on ka arusaam, et paksemad mehed ja naised on paremal elujärjel ja rikkamad ning järelikult on ihaldusväärsemad partnerid.

Samoas on samuti palju näljahädasid ette tulnud ning teadlased arvavad, et nende rass on geneetiliselt programmeeritud talletama rohkem rasva. Kuna selline kehakuju on Samoas lihtsalt tavaline, millega ollakse sajandeid harjunud, siis arvatakse, et see ongi kena.

Lõuna-Aafrika inimesed ei ole küll maailmas esikümne kõige rasvunumate seas, aga ka neil on ette tulnud palju majanduslikke kriise ning selle tagajärjel on tekkinud arusaam, et priske mees või naine on majanduslikult parema järje peal. Seetõttu on priske ka atraktiivne.

Jamaikasse saab USAst väga kergesti kohale lennata, kuid see Kariibi saar on siiani isoleeritud ameerikalikust arvamusest, et peenike keha on ligitõmbav. Peaaegu 65% Jamaica naistest on rasvunud, kuid mida laiemad on puusad, seda rohkem meeldivad nad kohalikele meestele!

Fidžis arvatakse samamoodi, et paksud mehed ja naised on rikkad, seega on palju ihaldusväärsemad sotsiaalsest ja seksuaalsest kontekstis.

Kuveidis on 74% inimestest ülekaalulised. Siiani valivad rikkad mehed endale kaasaks paksu naise, kes on siis elavad ja hingavad sümbolid sellest, kui heal majanduslikul järjel nad on. Samuti on seal riigis istuv eluviis ning palju rasvaseid toite igapäevamenüüs.

Tonga on samuti üks riik, kus ülekaaluliste meeste ja naiste protsent on jahmatamapanev 90,8% elanikkonnast. Mitmete uuringute kohaselt on neil soodumus ülekaalulisusele, mis aitas kaasa Lääne söögitavade ja elustiili omandamisele. Kurvaks teeb asja see, et ei tegeleta põllumajandusega ning ei valita töömahukaid ameteid, mis kulutaksid rasva.

 

Allikas: Futurescopes.com