11 kuuma küsimust: Katrin Lust-Buchanan

11 kuuma küsimust: Katrin Lust-Buchanan

Katrin Lust-Buchanan on naine, kes on lähedalt näinud Londoni koorekihti ja kes võib oma kallite kleitidega paljud pahviks lüüa, samas julgeb ta olla avalikkuse ees meigita. Buduaar pani Katrini pihitooli, et teada saada, kes ta siis õieti on, moegurmaan või lihtne maatüdruk.

Blogija ning telereporter Katrin Lust-Buchanan on naine, kes on lähedalt näinud Londoni koorekihti ja kes võib oma kallite kleitidega paljud pahviks lüüa, samas julgeb ta olla avalikkuse ees meigita. Buduaar pani Katrini pihitooli, et teada saada, kes ta siis õieti on, moegurmaan või lihtne maatüdruk.

 

Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?

Ma tahaksin muutuda mõneks linnuks, loomaks või lilleks ja näha maailma teistsuguse nurga alt. Vahel tüütab inimeseks olemine mind ära.

Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?

Lapsena tundusid paljud hetked piinlikud, aga suureks saades on piinlikusel teine nimi minu jaoks – need on huvitavad hetked.

Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?

Ma valetasin puhkuse ajal, et mu telefon on katki, aga tegelikult lülitasin selle lihtsalt välja.

Mis oli viimases sõnumis, mis sinu telefonile saabus?

Panen selle sisu täpselt kirja. Seal seisab sõnum: Ruhnu vms saar.

Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib? Mis meeldib?

Ma olen liiga emotsionaalne ja vahel on raske oma tunnete keskel elada, need on nii üles alla, kuumad, külmad… Ma tahaksin olla mõistlikum, kaalutletum, rahulikum, aga samas on need samad emotsioonid need, mis teevad minust minu. Ehk siis, mida ma enda juures ka kõige enam armastan. Selline ma olengi.

Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled (peale auto ja maja)?

Autot ja maja ma pole endale ostnud. Aga kõige kallim asi – issand, mis see on? Ma olen suht kokkuhoidlik inimene muidu ja kõige kallimad asjad on mulle kingitud. Küsimus eeldab vist materiaalset asja. Mul on üks Vivienne Westwoodi õhtukleit, millele kulutasin ebanormaalse summa kunagi, aga armastan seda siiani ja ei kahetse hetkekski, aga kõige kallimad asjad, millele ma kulutan, on vist reisid.

Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam? Miks?

Olen jõudnud esimest korda elus etappi, kus ma tunnen end oma kehas väga hästi ja ma ei tahaks mitte midagi oma elus muuta. Olen aru saanud ka sellest, et raha ei tee kuidagi moodi õnnelikuks. 

Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda sa sooviksid näha või tervitada?

Mu isa suri, kui olin 15. Tahaks väga temaga kokku saada ja natuke elu üle muljetada. Ma olen koguaeg elanud tema sõnade peale mõeldes. Tahaks teda näha ja küsida, kas ma olen selline tüdruk, nagu ta soovis. 

Millist muusikat kuulad, kui tuju on nullis?

Kui tuju on nullis, kuulan tantsumuusikat. Avicii on äge. Nullis tujuga ei saa kuulata sügavat ja head muusikat, siis ma lähen täiesti depressiooni. Peab olema midagi lihtsalt ja peaaegu mõttetut. 

Millised maitsed sulle viimasel ajal on meeldivat üllatust pakkunud?

Täna hommikul sõin Müüriääre kohvikus Haapsalus kiluvõileiba ja see oli väga maitsev. Tavaliselt ma kilu ei söö.

Milline on viimane moeröögatus, mille sa lihtsalt pidid endale saama?

Mul on palju riideid ja kuna olen aastate jooksul oma riidekappi priske summa investeerinud, siis tunnen esimesi rõõme sellest. Uutele riietele pean kulutama vähe ja vanu ilusaid asju saab iga päev kombineerida. Kui riidekapis on hea baas asjadest, mida jumaldad, siis mida aeg edasi, seda vähem kulub uutele riietele, sest vanu ilusaid asju on nii palju ees ja neid võiks kanda kasvõi elu lõpuni. Viimane asi, millele kulutasin olid Missoni pikad suvepüksid ja McQueeni kott. Ahjaa ja Pärnu kaltsukast leidsin eile kolme euro eest superilusa suvekleidi.  

 

Buduaar