16. novembril kutsub ööklubi Casablanca elama Ameerika unistust!

16. novembril kutsub ööklubi Casablanca elama Ameerika unistust!

Üritus on Stars & Stripes ja CASABLANCA toob Sinuni peo otse USA-st. Au sees on sinine, punane ja valge ning kõik ameerikalik. Ei loe, et akna taga on hall ja sombune, Casablancas mängivad sel reedel kuumad rütmid ja ergutustüdrukud aitavad pidu eriti särtsakalt pidada!

Üritus on Stars & Stripes ja CASABLANCA toob Sinuni peo otse USA-st. Au sees on sinine, punane ja valge ning kõik ameerikalik. Ei loe, et akna taga on hall ja sombune, Casablancas mängivad sel reedel kuumad rütmid ja ergutustüdrukud aitavad pidu eriti särtsakalt pidada.

Kuna Ameerikas pidavat kõik suurem olema, tuleb ka siin ettevõtmine üle võlli ajada. Et kohe peo alguses suu magusaks ja meeled erksaks saaks, pakume lombi taga populaarsust kogunud Jello shotte, saalis ergutavad külalisi särtsakad ergutustüdrukud ning alumise korruse lounge-baaris valmivad ameeriklaste ühed lemmikud – mõnusalt jäised margaritad!
Tantsupõrandal paneb Sind staarina tundma DJ MÖLS-i muusikavalik ja tantsuliigutusi võib kopeerida seintel jooksvast videomöllust!

Et meesterahvastel tantsupõrandal rokkivate naiste kõrval igav ei hakkaks, on üles seatud beer pongi laud, kus osavad isased saavad oma oskusi lihvida selles USA eriti menukas peomängus.

Kes Casablancast veel kuulnud ei ole, siis teile teadmiseks, et see ööklubi on ideaalne pidutsemispaik Tallinnas. Tegemist väga originaalse interjööriga õdusa ööklubiga, kus rõhku ei panda ainult tantsimisele ja baariteenindusele, vaid ka mugavatele istumispaikadele ja suhtlemisvõimalustele. Siin tähistatakse iga peoõhtut suurejooneliselt koos oma sõprade ja külastajatega ning iga külastuselamus on meeldejääv!
Sissepääs on Casablancas 21. eluaastast.

Klubi ise asub Rotermanni kvartalis, aadressil Roseni 9.
Rohkem lisainfot kodulehelt  ja reservations@casablanca.ee