18-AASTASE NEIU UNISTUSEKS on välja näha võimalikult võlts. Fotod

18-AASTASE NEIU UNISTUSEKS on välja näha võimalikult võlts. Fotod

Tšehhist pärit 18-aastase Gabriela Jirackova suureks unistuseks on välja näha nagu elusuuruses Barbie nukk. Tal kulub iga kuu üle 1100 euro erinevatele kosmeetilistele protseduuridele, iluhooldustele ning kosmeetikale. 

Prahas elav Gabriela alustas enda muutmist, kui oli kõigest 16-aastane. Kui nooruke naine 18-aastaseks sai, lasi ta enda rindu G-korvini suurendada. Ta rääkis Daily Mailile antud intervjuus, et teised “elavad Barbie nukud” inspireerivad teda uusi ilulõikuseid tegema. 

“Ma ei usu loomulikku välimusse. Loomulikkusest pole tänapäeval enam midagi alles,” sõnas ta.

Gabriela plaanib panna ka tagumikuimplantaadid ning eemaldada roideid. Lisaks soovib ta oma rindu veel suuremaks lasta opereerida. 

“Mulle avaldatakse nii meedia, fännide kui ka vihkajate poolt meeletult survet. Ma sätin ennast iga päev kolm ja pool tundi. Imidži ülalpidamine on meeletult kulukas: seda nii majanduslikult, füüsiliselt kui ka vaimselt,” lisas nooruke naine.

Gabriela sõnul maksab tema priiskava elustiili kinni tema ema. “Mu ema on väga õnnelik, et jälgin oma unistust ja teen seda, mida tahan. Kuigi ta pole just ülemäära õnnelik mu iluoperatsioonide üle.”

Gabriela näitab oma võltsi välimust ning luksulikku elustiili väga usinalt ka sotsiaalmeedias. Instagramis väidab ta end olevat Tšehhi esimene Barbie. 

allikas: Daily Mail

Vaata pilte ka Gabriela Instagramist siit