20-AASTANE NOOR naine hakkas ootamatult sünnitama: “See oli täielik šokk!”

Üllatusena tulnud rasedustest kirjutatakse ikka aeg-ajalt. Seekord sai elu suurima üllatuse osaliseks 20-aastane inglanna Stacey Porter, kes ei teadnud oma rasedusest enne, kui ükskord sünnitama hakkas, vahendab BBC.com. 

Stacey rääkis BBc-le, et sünnitegevus hakkas pihta 10. mail keset ööd. Naine ja tema 26-aastane poiss-sõber David Johnston olid tol öösel Davidi vanemate maja valvamas. Eelmisel õhtul oli David Stacey`l töö järel käinud ning naine oli rääkinud, et tunneb ennast väga kehvasti ning kõht valutab. 

Stacey ei saanud und ning nelja aeg öösel olid valud nii suureks läinud, et ta pidi duširuumi põrandale istuma. Alles siis kui ta tundis, et lapse pea on tulemas, sai ta aru, milles asi on. Stacey rääkis, et tal polnud õrna aimugi, et võiks rase olla. “Mul ei olnud mitte mingeid tüüpilisi sümptomeid,” sõnas ta. 

Stacey üritas duširuumist küll poiss-sõbrale helistada, aga too magas allkorrusel nii sügavalt, et ei võtnud telefoni vastu. Kui mees lõpuks ärkas, sai ta teada, et nad on vahepeal lapse saanud. 3,54 kg kaalunud tüdruk sai endale nimeks Sophia Grace Johnston.

Värsked lapsevanemad rääkisid, et terve nende elu pöörati tagurpidi ning nad alles harjuvad kõige sellega. Šokist hoolimata on Stacey ja David siiski väga õnnelikud ning nende sõnul on lapse saamine parim tunne eal.