24-AASTASELT missilt võetakse tiitel ära, sest ta põgenes korraldajate eest!?

24-AASTASELT missilt võetakse tiitel ära, sest ta põgenes korraldajate eest!?

Eelmise aasta lõpus pälvis Miss Moskva tiitli 24-aastane Alesja Semerenko nimeline kaunitar, kes sai ühtlasi ka kohustuse võtta osa erinevatest üritustest, mis tema tiitliga kaasnesid. Mõni aeg hiljem teatasid aga korraldajad, et Alesjalt tuleb tiitel ära võtta, sest ta põgeneb nende eest ning valetab. Lisaks väidetakse, et Alesja on krooni ära lõhkunud.

Väljaande The Sun andmetel rääkis Alesja pärast tiitli võitmist korduvalt korraldajatele, et ta on haige ega saa seega ka üritustel käia. Alguses neiu juttu usuti, ent seejärel selgus, et ta oli kogu vahepealse aja hoopis Maldiividel puhates veetnud.

Et Alesja põgeneb väidetavalt oma kohustuste eest, tahetakse temalt nüüd kroon ära võtta ning lisaks öeldi meediale, et Alesja on krooni ära lõhkunud.

Neiu ise aga kirjutab oma Instagramis, et tegemist on suure ja alatu valega. Nimelt ütleb ta, et mitte mingeid üritusi pole olnud  ta pole saanud mitte ühtegi kutset ning on pidevalt korraldajatega ühenduses olnud. Ta ütleb ka, et oli vahepeal tõepoolest haige.

Üks osapool valetab, aga kumb, seda ei tea keegi.