26-AASTANE “suhkrubeib” paljastab, kuidas ta meestelt raha välja meelitab

26-AASTANE “suhkrubeib” paljastab, kuidas ta meestelt raha välja meelitab

Iga naine määrab oma väärtuse ja elustandardid ise ning erandiks pole ka 26-aastane Uus-Meremaal elav Brooke Westi nimeline noor naine, kes kutsub ennast hellitavalt sugar baby ehk suhkrubeib. Brooke töötab stripiklubis tantsijana ning just seal kohtab ta pidevalt vanemas eas mehi, kes talle hirmkalleid kingitusi teevad.

Brooke rääkis NZ Heraldile antud intervjuus, et ta kohtub oma suhkruissidega stripiklubis, kus ta tantsijana töötab. Tegemist on enamasti 40ndates eluaastates olevate meestega, kellega ta väljaspool klubiruume kokku saab ning üllataval kombel teevad kõik need mehed talle suurima heameelega kalleid kingitusi.

Üsnagi lühikese ajaperioodi jooksul on naisele kingitud mitmeid MacBook Pro sülearvuteid, lennupileteid erinevatesse paikadesse üle kogu maailma ning muidugi ka väiksemaid aksessuaare nagu näiteks ehted, iPhone telefonid, ööd luksuslikes hotellides. Brooke tõdeb, et ta ei tegele prostitustiooniga, vaid pigem on tema näol tegemist hea seltskonnakaaslasega, kes kuulab ja pakub meeldivat seltskonda.

Tal on tänase seisuga juba üsnagi mitu püsiklienti, kes tema aega iga mõne aja tagant nii-öelda broneerivad ning Brooke teab juba enne nendega kohtumist, et iga kord saab ta uusi kingitusi.

Vaata Brooke’i Instagrami kontot siin.

 

Sarnased artiklid