26aastane naine suri tervisejooksul juhtunud õnnetuse tagajärjel

26aastane naine suri tervisejooksul juhtunud õnnetuse tagajärjel

26-aastane endine Miss Austria Ena Kadic suri teisipäeval, 20. oktoobri hommikul vaatamata arstide pingutustele. Aastal 2013 Miss Austria tiitliga pärjatud kaunitar tegi oma kodulinnas Tirolis Bergiseli mäel tavapärast tervisejooksu, kui ta mäeküljelt alla kukkus, vahendab Mirror.

26aastane endine Miss Austria Ena Kadic suri teisipäeval, 20. oktoobri hommikul vaatamata arstide pingutustele. Aastal 2013 Miss Austria tiitliga pärjatud kaunitar tegi oma kodulinnas Tirolis Bergiseli mäel tavapärast tervisejooksu, kui ta mäeküljelt alla kukkus, vahendab Mirror.

Ena kukkus 30 meetri kõrguselt ning ta sai tõsise pea- ja kopsuvigastuse. Enne teadvuse kaotamist õnnestus naisel veel oma vennale helistada, et abi kutsuda ja rohkem ta oma silmi lahti ei teinud. Naine toimetati kiirelt helikopteriga Innsbrucki ülikooli kliinikusse, kuid arstid ei suutnud tema elu päästa.

Kuidas õnnetus täpselt juhtus ja miks kukkus naine rajal, mida ta läbi ja lõhki tundis, ei ole teada, ja võimalik, et see jääbki selgusetuks. Politsei uurib asja, kuid kuna asitõendeid on vähe, siis on raske tõele jälile saada.

Kurb, kui meie seast lahkuvad noored inimesed ja seda veel nii ootamatu sündmuse käigus!

Südamlik kaastunne lähedastele!

Ena aastal 2013, mil ta võitis Miss Austria tiitli

 

Allikas: mirror.co.uk