28-aastane rootslanna sünnitas rekordkiirusel

Rootsi perekonnale, kes eile lõunalauda istus ja sööma asus, jääb einestamine ilmselt kauaks meelde. 28-aastane pereema Karin
tundis, et tema sünnitus on algamas. Koos abikaasaga kiirustasid nad
autosse, et haiglasse sõita. Naine ei jõudnud autossegi, kui juba tulid
looteveed, vahendab veebiportaal Delfi. “Sõit haiglasse kestab umbes kakskümmend minutit ja Karin oli kindel,
et me ei jõua kohale,” rääkis isa Patrik ajalehele Aftonbladet. Mees
jõudiski sõita vaid mõned meetrid, kui naine end pikap-auto tagaossa
palus aidata. “Mu naine jõudis vaevu püksid jalast võtta kui nägin, et
beebi pea juba paistab,” meenutab isa. “Helistasin hädaabinumbrile, kus
sooviti erinevat infot lapse ja ema hetkeseisu kohta. Mõtlesin, et mul
ei ole sellega aega tegeleda ja katkestasin kõne,” rääkis Patrik Ulin. Kiirabi kohale jõudmise ajaks oli väike tüdruk juba sündinud.

Rootsi perekonnale, kes eile lõunalauda istus ja sööma asus, jääb einestamine ilmselt kauaks meelde. 28-aastane pereema Karin tundis, et tema sünnitus on algamas. Koos abikaasaga kiirustasid nad autosse, et haiglasse sõita. Naine ei jõudnud autossegi, kui juba tulid looteveed, vahendab veebiportaal Delfi.

“Sõit haiglasse kestab umbes kakskümmend minutit ja Karin oli kindel, et me ei jõua kohale,” rääkis isa Patrik ajalehele Aftonbladet. Mees jõudiski sõita vaid mõned meetrid, kui naine end pikap-auto tagaossa palus aidata. “Mu naine jõudis vaevu püksid jalast võtta kui nägin, et beebi pea juba paistab,” meenutab isa. “Helistasin hädaabinumbrile, kus sooviti erinevat infot lapse ja ema hetkeseisu kohta. Mõtlesin, et mul ei ole sellega aega tegeleda ja katkestasin kõne,” rääkis Patrik Ulin. Kiirabi kohale jõudmise ajaks oli väike tüdruk juba sündinud.

 
/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/