29AASTASE NAISE kummaline toiduretsept, mis tema välimusega imesid tegi

Smuutid on tänapäeval äärmiselt populaarseks muutunud ning neid valmistatakse kõikvõimalikust toorainest, mis parasjagu värskel kujul saadaval on ja smuuti sisse sobituda võiks. Kahe lapse ema, 29aastane Tracy Kiss avastas enda jaoks aga tõeliselt ootamatu retsepti, mis tema enda sõnul on lausa imeline.


Smuutid on tänapäeval äärmiselt populaarseks muutunud ning neid valmistatakse kõikvõimalikust toorainest, mis parasjagu värskel kujul saadaval on ja smuuti sisse sobituda võiks. Kahe lapse ema, 29aastane Tracy Kiss, avastas enda jaoks aga tõeliselt ootamatu retsepti, mis tema enda sõnul on lausa imeline.

Nimelt lisab Tracy juba mõnda aega igal hommikul oma smuuti sisse lusikatäie spermat, mida ta saab oma healt sõbralt, kes seda lahkesti talle jagab. Lisaks segab Tracy mehe spermat ka oma kodustesse näomaskidesse koos munavalge ja lavendliõliga ning kiidab, et tema näonahk pole kunagi varem nii puhas ja terve olnud.

Tracy ütles ajakirjale Closer antud intervjuus, et sõbra sperma joomine smuuti sees on tema välimusega imet teinud ja mitte ainult – ka tema immuunsüsteem olevat tugevamaks muutunud ja ta ei mäleta isegi seda, millal tal viimati nohu oli. Lisaks spermale paneb ta smuuti sisse ka mandlipiima ja banaani.

Tracy on vegan ning usub, et sperma on uus supertoit, milleta ta oma menüüd enam ettegi ei kujutaks.