3 FAKTI FREDDIE MERCURY kohta, mida sa kindlalt ei teadnud

themoviedb.org

udiscovermusic.com

Kõik teavad, et Freddie Mercury oli andekas laulukirjutaja, hingemattev artist ja kõigi aegade ühe suurima ansambli Queen esilaulja. Neid kolme fakte teavad aga vaid vähesed.

Ta oli suurepärane poksija

“Mulle ei meeldi kriket ja pikamaajooks, olin mõlemas täiesti kasutu. Aga oskan ka sprintida, hokit mängida ja olen väga särav poksiringis,” on Freddie varasemates intervjuudes rääkinud.

Tal oli hea maitse

Noor Freddie katsetas erinevaid stiile, kuid kodused ei reageerinud sellele hästi. “Mu vanemad olid nördinud, kui ütlesin neile, millega ma tegelen,” meenutas ta raamatus “Freddie Mercury: A Life, In Own Words (Mercury Songs Ltd).” Ma käisin regulaarselt kodus ja olin seal pöörastes riietes, küüned mustaks värvitud. Tol ajal tegin mu ema hulluks. Ta tavatses öelda: “Mu jumal! Ära lase naabritel sind näha. Tule kiiresti siia. Kasuta tagaust!”

Ta ei vajanud palju und

Vaatamata energilisele pidutsemisele ja ööelule, ütles Mercury, et ta saab hakkama vähese unega. “Ma suudan pikka aega vähese unega hakkama saada. See on minu loomus. Mulle piisab 2-3 tunnisest ööunest. Ma laen oma patareid selle lühikese aja jooksul ära ja siis olen jälle üleval.”

“Bohemian Rhapsody” toob meieni loo legendaarsest ansamblist Queen, nende muusikast ja nende veelgi legendaarsemast juhtfiguurist Freddie Mercuryst, kes purustas igal sammul stereotüüpe ning üldisi tavasid teel meie planeedi kõigi aegade üheks suurimaks meelelahutajaks. Filmi näed populaarsel Go3 voogedastusplatvormil vaadata SIIN.