39AASTANE KOURTNEY KARDASHIAN võrgutas ära 20aastase noormehe

Kolme lapse ema Kourtney Kardashian, kes on ühtlasi Kardashianite suguvõsas kõige vanem õde, on viimasel ajal üha nooremaid kaaslasi endale valima hakanud. Kui veel mõni aeg tagasi oli ta suhtes 25aastase meesmodelli Younes Bendjimaga, siis nüüd on naise väidetavaks uueks kallimaks hoopis 20aastane noormees.

Kolme lapse ema Kourtney Kardashian, kes on ühtlasi Kardashianite suguvõsas kõige vanem õde, on viimasel ajal endale üha nooremaid kaaslasi hakanud valima. Kui veel mõnda aega tagasi oli ta suhtes 25aastase meesmodelli Younes Bendjimaga, siis nüüd on naise väidetavaks uueks kallimaks hoopis 20aastane noormees.

Nimelt nähti Kourtneyt Los Angeleses aega veetmas 20aastase näitleja ja modelli Luka Sabbatiga. Luka ja Kourtney käisid koos restoranis einestamas ning näisid teineteise seltskonda vägagi nautivat.

Vaid mõned nädalad tagasi tuli avalikkuse ette uudis sellest, et Kourtney on lõplikult lahus Younesist ning põhjuseks peetakse siinkohal noormehe truudusetust. Kourtney ja Younes olid koos pisut enam kui aasta ning seejärel jättis naine ta maha.

Vaata pilti Kourtneyst ja Lukast koos sõpradega Instagramist siin